Барса не срещна отпор от Супер Депор (видео)

08:25
Барселона победи Депортиво Ла Коруня с 3:1 като гост в късния съботен мач от испанската Примера.

"Каталунците" бяха по-добрият отбор в началото на срещата, но Лионел Меси и Златан Ибрахимович пропуснаха удобни възможности да открият резултата. Все пак логичното се случи в 27-а минута, когато Меси с шут от границата на наказателното поле изведе шампионите напред.

Футболистите на Депортиво обаче успяха да изравнят при една от редките си атаки. Адриан с глава спечели въздушен двубой в полето на Бараса и прати топката зад Валдес.

През второто полувреме "каталунците" отново доминираха и успяха да стигнат до крайния успех. В 80-а минута на мача Меси засече с глава центриране на Педро и Барса поведе. Седем по-късно Ибрахимович бе намерен добре от Ерик Абидал и оформи крайното 3:1.