Ботев и Пирин завъртяха борбено реми, Миньор надви Локо Мездра

16:00
Ботев Пловдив и Пирин Благоевград завършиха 2:2 в оспорван мач от 15-я кръг на родната "А" група.

В 22-а минута Кондев след пас на Данаил Пеев откри резултата в полза на гостите. "Канарчетата" обаче реагираха мигновено и само 4 по-късно изравниха. Енрико Морини бе автор на попадението, но италианецът бе в очевидна засада, когато пое топката.

Първото полувреме завърши при резултат 1:1, а в 56-а минута Младенов след грешка в защитата на Ботев отново изведе Пирин напред. Пловдивчани обаче не се предадоха и стигнаха до точката в 80-а минута, когато Морини вкара за втори път в срещата.

В друг мач от днес Миньор Перник победи Локомотив Мездра у дома с 1:0. Горан Янкович в 80-а минута бе автор на победни гол.