Нене каза \"не\" на Юве за титлата, Интер надви Фиорентина в края

17:57
Ювентус загуби гостуването си на Каляри с 0:2 в мач от 11-я кръг на италианската Серия "А".

Бразилецът Нене в 31-а минута от пряк свободен удар откри резултата и домакините се оттеглиха на почивка с гол аванс. През второто полувреме "бианконерите" опитаха да обърнат развоя на срещата, но гол на Амаури бе отменен. В 89-а минута Алесандро Матри довърши гостите от Торино с второ попадение. "Старата госпожа" изигра поредния си неубедителен двубой, а мястото на треньора Чиро Ферара започва да изстива.

С гол на Диего Милито от дузпа в 85-а минута, шампионът Интер победи Фиорентина у дома с 1:0.

Рома успя да спечели гостуването си на Аталанта с 2:1.

Фабио Керавало откри за домакините в 13-а минута, но Мирко Вучинич изравни в 44-а. През второто полувреме Симоне Перота с в 64-а донесе победата на "вълците".

30.11.2009 09:12

И точно феновете на принтер изобо не трябва да говорят за купуване на мачове,защото единствените им победи са в Калчото, с невероятна съдийска помощ.Затова нямат успехи в Европа, защото там трябва талант, а не пълни джобове *lol* И се научи,че кОпувам се пише с две "у" - неграмотник *cigarette*

breezer_fan
30.11.2009 09:09

DenteMente ти си жалкия в слачая, и явно си единствения останал на света ПРОСТ човек, който не знае,че грандиозния скандал "Калчополи" беше измислен именно от Интер, за да бъдат наказани двата най-велики отбора в Италия - Милан и Юве.Колко се изговори и изписа за това,че "росонери" и "бианконери" са невинни и нечестно са били наказани, но неможе само да чатиш по форумите и да знаеш такива неща *lol*

DenteMente
30.11.2009 04:06

Имат пари копуват? Хахахаха абе бот самоубий се много ясно,че ще им вземат титлите като копуват бе смешко!Леле ти колко си жалак пробвайте без пари да вземете някой мач *lol* Ти фен на отборчето ли си?Защото имат пари и копуват мачове ли това ли ти е логиката?Ти си жалак бе а Интер е отбор от много време,защо какъв ти е проблема?А ДУЗПАТА ТИ ВИДЯ ЛИ Я ЗА ДА КОМЕНТИРАШ БЕ БИЗНЕСМЕН ЛИ СИ КАКЪВ СИ ебати смешниците АНТИФЕНОВЕ НА ИНТЕР не гледат мача ама коментират....има дузпа вкарват я и това е те изпуснаха 200 положения а дузпата беше 101% ама ти си пиши врели некипели *sick*

patev
29.11.2009 22:44

заради тях,не хванах от еврофутбол *angry* .. просто незнам кво да кажа *angry*

SoundTracK
29.11.2009 21:15

Немога да повярвам че Юве паднаха на това ниво..Жалко за Чиро,имахме големи надежди за него.Но ще е по-добре да си тръгне докат още не са го хвана ли здраво критиците.Наистина жалко за такъв отбор с такава история и играчи да пада от Каляри. *sad*

Doc_Holliday
29.11.2009 21:03

Щяхте да ставате шампиони *lol* На серия Б ли? *lol*

29.11.2009 21:00

Честито Юве *lol* Догодина опитайте пак...да биете Каляри де *party* *thumb_up* *beer*

Cris_7
29.11.2009 18:56

хаха тия Юве са ебати отбора *lol* Тази година Интер е шампион за пореден път *wink*

inter_maniac
29.11.2009 18:31

Ако изобщо си гледал мача,си видял колко положения изпуснахме и как можехме да ги бием с 3-4 гола.Гледай си смешния отбор и не коментирай шампиона.

CEC0_vg
29.11.2009 18:28

За мен вече Интер са шампиони. Те са светлинни години пред другите отбори в Калчето. Милан с тези пенсий и Ювентус да чакат само Диего да направи нещо няма да стане.

biznesmen
29.11.2009 18:23

Никаква дузпа . Милито падна много артистично.С този грозен футбол не ги виждам интер.

Kura_na_qnko
29.11.2009 18:16

biznesmen Случайно гледа ли мача?!?! Я си направи труда да видищ поне едно репортажче преди да говориш,,а ? *wink* Да видиш,че дузпата е 100% ,да видиш че без причина отмениха гол на Интер,и да видиш,че Фиорентина имаха едно чисто положние за цял мач.А на Alcaida ще кажа-Брат ,недей прави прибързани изводи,първенството е дълго

bacardy_breezer
29.11.2009 18:15

С тая игра ще сме шампиони ...... но някоя друга година.Неможе отбор ,какъвто е ЮВЕНТУС да губи постоянно мачове от отборчета като Каляри , Наполи ,да бъде размазван от Бордо и да иргае толкова слабо.Ферара много го хвалиха ,но май е време да си ходи .Искаме да гледаме ВЕЛИКИЯ ЮВЕНТУС ,който мачка всичко живо , стига с тези резили ... *angry*

biznesmen
29.11.2009 18:07

Хахахахха интер пак гол от дузпа хахахаха няма такава гавра.А за Юве нямам думи в страшна криза се намират.