Ман Сити пак не успя да победи, Уест Хям и Бърнли сътвориха голово шоу

18:59
Манчестър Сити записа поредно равенство, този път 1:1 срещу Хъл Сити у дома в мач от 13-я кръг на Висшата лига.

Робиньо се завърна в състава на "гражданите" и бе партньор на Емануел Адебайор в атака. В последните минути на първото полувреме Шон Райт-Филипс бе точен за тима на Марк Хюз. В 82-а обаче Джими Булард от дузпа изравни за "тигрите". Мартин Петров бе извън групата на Сити заради контузия.

Уест Хям победи Бърнли с 5:3 в най-резултатния двубой от днес.

"Чуковете" решиха всичко още през първото полувреме, когато Джеймс Колинс в 18-а, Джуниор Станислас в 33-а и Карлтън Коул в 43-а дадоха класически аванс от три попадения за тима на Джанфранко Дзола.

Франко в 51-а покачи на 4:0, а Луис Хименез в 64-а направи резултата 5:0. До края Стивън Флетчър върна две попадения за гостите, а Ийгълс също бе точен за крайното 5:3.