Челси спечели група \"Д\" след минимален успех над Порто

23:52
Челси победи Порто с 1:0 като гост в мача между лидерите в група "Д" на Шампионската лига тази вечер.

Първото полувреме завърши с "гросмайсторско реми" 0:0 тъй като двата тима си бяха осигурили класиране в следващата фаза и напрежение липсваше. След почивката Никола Анелка в 69-а минута донесе успеха на "сините".

Челси печели групата мач преди края. Лондончани вече имат 13 точки, докато "драконите" остават втори с 9.

Ето и стартовите състави на двата тима:

Порто: Бето, Бруно Алвеш, Раул Мейрелеш, Белучи, Фалкао, Роландо, Алваро Перейра, Варела, Сапунаро, Фернандо

Челси: Чех, Иванович, Карвальо, Дрогба, Джон Оби Микел, Балак, Малуда, Жирков, Деко, Тери, Анелка