Бешикташ се покри със слава след победа над Юнайтед

23:44
Манчестър Юнайтед изненадващо загуби с 0:1 срещу Бешикташ  на "Олд Трафорд" в мач от група В на Шампионската лига.

В началните минути на срещата експерименталният състав, който сър Алекс пусна в тази среща, упражни обичайния домакински натиск пред вратата на Рустю. Гибсън и Македа пропуснаха две добри възможности за гол преди "червените дяволи" да получат неочаквано попадение във вратата си.

В 20-а минута Телло напредна в половината на Юнайтед, нападателят нямаше на кой да подава и изстреля топката от над 30-метра, коженото кълбо рикошира в главата на корееца Парк и неспасяемо влетя в мрежата на Фостър, който нямаше какво да направи.

През второто полувреме мачът се игра на една врата, като в игра за домакините влязоха Майкъл Оуен и Майкъл Карик, но и те не успяха да намерят пролука през защитата на турците.

Реферът отсъди доста дълго продължение на 90-е минути. Това не помогна на Манчестър Юнайтед, които въпреки многобройните си голови положения днес бяха безсилни пред Рустю.

Манчестър Юнайтед - Бешикташ 0:1

0:1 Телло 20-а мин

Манчестър Юнайтед: Фостър, Невил, Рафаел, Видич, Браун, Гибсън, Андерсон, Обертан, Парк, Македа, Уелбек

Бешикташ:
Рустю, Ибрахим Каш, Ферари, Тораман, Юзюлмез, Финк, Ернст, Екрем Даг, Телло, Исмаил Койбаши, Бобо

bobskia1
26.11.2009 13:05

Много добре си играха и с резервите.Нямаха шанс пред гола.Така се гради нов отбор.Не с срамно,че са загубили с резерви срещу силен отбор.По-срамно е ако загубят с титуляри срещу четвърто-дивизионен отбор от испанското първенство.

turkey3
26.11.2009 12:22

Obertan за мен не е футболист след това което направи срещу ЦСКА Москва *thumb_down* *sick*

logs39o
26.11.2009 11:17

Ман.Юнайтед САФ неположи труд да победи щом играеше сас резервите но все пак имасхе нещо в тях Само Обертан Си Заслужава Да Е Титоляр Той е Новия Роналдо *beer*

Kantev
26.11.2009 10:59

Абе хора ,пишете глупости,как да не стават младите ? Направиха Бешикташ на пух и прах,липсваше им само късмета... Миналата година точно тези малките изведоха отбора да полуфинал в ФА къп и до титла в КК. Това им беше първи мач в ШЛ ,нормално е да загубят,а те загубиха незаслужено,евала им казвам *thumb_up* Иначе преди няколко години мисля,че загубихме от Фенерите с 0:3 на Олд Трафорд в края на групите ,така че 0:1 от Бешикташ си е ок за мен. *smile*

DuFkaTa
26.11.2009 07:40

mitko2026 Като е искал да земе някой лев за кво не свири дуспата срещу Евра а *wonder* Инак тоя Фостър пак я усра и доказва че не заслужава да бъде титуляр.

turkey3
26.11.2009 01:11

тва е силата на Турските отбори след 5 години без загуба като домикин бият Манчестър *beer*

mitko2026
26.11.2009 00:37

за пореден път юнайтед се доказват като много класен отбор!
"Реферът отсъди доста дълго продължение на 90-е минути. "
кво друго да направи? и той е човек и той иска да вземе някой лев *lol* *beer*

fena_man_utd
26.11.2009 00:19

В този мач загубихме предимно заради вратарска грешка,а именно заради Фостър,който не успя да се позиционира добре.Играта ни е добре само малко повече спокойствие ни трябва пред завършващия удар,правиме ги атаките,имаме ги ударите,но последния удар ни липсва. *smile*

manunited666
25.11.2009 23:55

Сигурно след мачав съблекалнията САФ им е казал на младоците ... догодина пак. *lol*

Gheorghe_Hagi
25.11.2009 23:51

аз си знаех че Бешикташ ще го сложи на МАН Ю по средата на Олд Трафорд въпреки че играха с резервите *wink* А ЧЕСТИТО

25.11.2009 23:49

Да прав си , но можеби за началните кръгове за КК.

marian4y
25.11.2009 23:47

manuted666 Даже и за ФА къп нестават .. *sad* *smile*

25.11.2009 23:45

Този състав от тази вечер е добре да се пуска само за КК и ФА къп.

25.11.2009 23:44

На Гибсън , Уелбек и Македа това им беше , догодина пак.САФ им дава шанс да се докажат а те точен пас не могат да си дадат.Обертан беше единствения добре играещ и той явно има място в първия отбор останалите са пълна трагедия. *lol* *lol*

VesuBG
25.11.2009 23:30

От младите само Обертан играе другите да си играят в Чемпиъншип...

Dido_Man_U
25.11.2009 23:25

С тая ЛИГАВА и БЕЗОБРАЗНА игра само картони може да натрупат *thumb_down* За това най-добре да са си ТВЪРДИ резерви *evil* *sick*

ShefkaTa
25.11.2009 23:23

Епа кво толкова станал, зле са с малки изкл. ама нищо и те имат право да играят, точно тва е ако нямат такива мачове ще продължават да играят така, ся поне ще натрупат игрова практика *wink*

Dido_Man_U
25.11.2009 23:16

Честно да ти кажа ни ми пука вече. До такава степен се ядосах че няам думи тия младежи са големи боклуци , единствено Обертан и Гибсън се трудят другите са за 3 отбор а не 2 *angry* *evil* *angry* *thumb_down*

CEC0_vg
25.11.2009 23:14

Вие и да паднете и да биете пак ще се класирате на 1 място.

Traxes
25.11.2009 23:05

този обертан мн играел бе много добър ще стане *thumb_up*

Dido_Man_U
25.11.2009 22:43

Андерсон уж играе раздава пасове ама АДСКИ много греши Обертан единствено прави атаки и положения може да добавя и Гибсън ама другите не струват *sick* Ако САФ не пусне Флечър Карик или Оуен а може и 3 невиждам как ще вкараме камо ли как ще бием *evil* *erm*

stefko18
25.11.2009 22:42

нз ама тоя гибсън кви удари прави *sick* *thumb_down*

CEC0_vg
25.11.2009 22:40

Да те питам ако гледаш мача Андерсон играе ли добре?

CEC0_vg
25.11.2009 22:39

Благодаря. Мислех си, че ще има поне 5-6 титуляра. Мисля че Бешикташ ще вкарат още 1.

25.11.2009 22:34

Младите са бати лигльовците , единствено Обертан създава положения другите са гола вода *angry* *evil* *sick* *thumb_down*