Блестящ Тоти мушна три и върна усмивките на \"Олимпико\"

18:01
Франческо Тоти отбеляза хеттрик, а Рома победи Бари у дома с 3:1 в мач от 13-я кръг на италианската Серия "А".

Принца на Рим предреши изхода на срещата още до средата на първото полувреме. В 6-а минута капитанът на "вълците" откри резултата от дузпа. В 14-а Тоти покачи на 2:0 след чудесно изпълнение на пряк свободен удар, а в 28-а минута направи резултата класически.

Рома обаче за пореден път не успя да опази мрежата си суха. В 73-а минута младият защитник Марко Андреоли си вкара автогол.

Сампдория победи Киево у дома с 2:1 в друг мач от днес. Андреа Поли и Джампаоло Пацини бяха точни за "моряците", а Андреа Мантовани вкара за гостите.