Челси би четири шамара на \"вълците\"

18:52
Челси очаквано победи Уулвърхямптън у дома с 4:0 в мач от поредния кръг на Висшата лига.

Въпреки изразителния успех, "вълците" не играха чак толкова зле през първото полувреме, но допуснаха много грешки в защита, които бяха наказани от "сините".

Флоран Малуда откри за лондончани още в 5-а минута на срещата. Седем по-късно Майкъл Есиен с глава след корнер удвои, а в 22-а отново той покачи на 3:0.

След почивката Челси бе пълен господар на терена и се забавляваше с дезорганизирания си съперник. Джо Коул в 56-а вкара четвърти гол за лондончани. До края футболистите на Карло Анчелоти удариха греда и пропуснаха поне още 2-3 чисти положения.

chelsea_4ever
22.11.2009 21:03

много добро впечатление ми направи Какута *thumb_up* не случайно му викат младия Анри *thumb_up*

sushenika
22.11.2009 12:11

браво на челси добър аванс имат ама последните сезони все хубаво започват ама после ман шампион така че ВНИМАНИЕ фенове *stop*

hando
22.11.2009 11:53

спокойно момчета и аз ще вкарам на арсенал. *lol* CHELSEA FOREVER

Lollipopp
21.11.2009 22:22

fuLL_Tim3 - в мача срещу Арсенал и той ще се разпише *thumb_up* иначе AviMC е прав , докато едни чакат на 2-3ма и ако те нямат ден да вкарат нещата отиват на вятъра , докато в Челси който не е поискал той не е вкарал *beer*

fuLL_Tim3
21.11.2009 22:09

верно ... да дадат на чех една дузпа и той да вкара гол... *beer*

AviMC
21.11.2009 21:33

Аве Барса нека първо излезе от групата си пък тогава да се пречка на ЧЕЛСИ *lol* От мач на мач ЧЕЛСИ показват все по-голямо разнообразие както в играта си, така и в голмайсторите си. Кога ли Петер Чех ще отбележи гол, че само той не се е разписвал. И докато другите отбори разчитат на 2-3-ма играчи, ЧЕЛСИ ще прегазва съперниците си с цял състав. *beer* *thumb_up*

CEC0_vg
21.11.2009 21:12

Кой какфото ще да ми говори за мен Челси са най-добрият отбор в света.

fuLL_Tim3
21.11.2009 19:58

май някой казваше двойка ли..... *lol* що вообще фенчетата на пуул,на юнайтед на барселона.... не пишете на статийте на челси само ги грозите.... смешници

Lollipopp
21.11.2009 19:54

fcb_spain - и кои отбори в момента могат да се противопоставят на Челси с игра ... Барсенола едва ли ... Реал Мадрид ами едва ли ... Юнайтед ами абсурд ... единствено Севиля могат да са пречка за Челси защото за сега те са другия отбор който играе хубав футбол :] ... така че седи мирен и гледай сейра *joking* Честито на Всички фенове на Челси *beer* виждаме че и дори без Дрогба , Лампард , Деко , Карвальо , Босингва , Иванович , Балак има кой да ги замести *smile* младите играчи които влезнаха особено Какута и Борини се вижда че имат талант и могат спокойно да трупат опит в такива мачове *wink* а и има още играчи като Стъридж , Калу , Анелка ... отбора на Челси разполага с голям състав и който и да го няма има почти равностойна смяна

21.11.2009 19:06

този мач показа нещо друго на нас феновете на челси.този пич какута игра много добре.страхотен дебют за този млад играч.иначе за мен лично,това което стана с вълците си беше напълно нормално.честито на всичйи фенове на челси *thumb_up* *joking* *lol* *beer*

bisir
21.11.2009 19:01

от кой ще го ядат *lol* от манчестър ли? ливерпул ли?или може би ман.сити? *lol* тази година са шампиони *beer*