Резервите на Черноморец Поморие отстъпиха на Созопол с 0:2

17:55
Далеч по-мотивирани, аматьорите от третодивизионния Созопол се наложиха над Черноморец Поморие с 2:0 в контрола на стадион "Лазур".

Старши - треньорът на осмите във временното класиране на Източна "Б" група Петър Хубчев пусна в игра резервите на тима. Мачът се разви равностойно, но по-голямото желание за победа на созополчани се оказа решаващо за крайния изход. Като герой в техните редици блесна Мустафа Мустафа. Халфът асистира с центриране за първия гол на Диян Хаджиев с глава в 42-рата минута и сам се разписа в средата на второто полувреме след перфектно изпълнение на пряк свободен удар.

Следващият официален мач на поморийските "акули" е домакинството срещу Дунав на 25 ноември в 1/16-финалите от турнира за купата на България.