Неочаквана загуба за Меси и Интер у дома

09:51

Интер Маями допусна изненадваща домакинска загуба с 1:3 от Атланта Юнайтед. Срещата бе от 17-ия кръг на Мейджър Сокър Лийг в САЩ. Това бе първо поражение за Лионел Меси и компания от последните 8 мача насам във всички турнири.

Саба Лобжанидзе поведе гостите към успеха, реализирайки първите два гола в мача. Той откри резултата в 44-тата минута с изстрел извън наказателното поле, а след това удвои в 59-ата минута отново с далечен шут.

Лионел Меси върна Интер в мача в 62-рата минута. Той също бе точен с удар по земя извън пеналта.

Надеждите на домакините за обрат обаче бяха попарени в 73-тата минута от Джамал Тиаре, който засече центриране на Кейлъб Уайли.

Въпреки загубата Интер остава лидер в Източната конференция с 34 точки, но и мач повече от втория Синсинати, който е с 33. Атланта пък се изкачи до 12-тото място с 16 точки в актива си.