Италия победи минимално Швеция в контрола с малко интересни моменти

23:54
Италия записа престижна победа над Швеция с 1:0 в контролна среща между двата отбора тази вечер.

Мачът бе бърз и динамичен, а адзурите надиграха съперника си преди почивката. Тимът на Марчело Липи се опитваше да организира скоростни атаки с едно подаване, но въпреки това интересните моменти не бяха много.

В 28-а минута все пак превесът на Скуадрата се увенча с попадение, дело на Джорджо Киелини в 28-а минута. Защитникът на Ювентус засече с глава центриране от корнер.

Второто полувреме започна равностойно, а в 54-а минута стражът на домакините трябваше да лови удар към своята врата след корнер. В 68-а пък Тото Ди Натале получи хубав пас в наказателното поле на Швеция, но не успя да овладее.

В края футболист на гостите с глава можеше да изравни, но ударът му мина встрани.