Левски разтрогва с ново попълнение?

12:04

Левски вероятно ще се раздели с централния защитник Хоакин Фернандес след края на сезона. Ръководството ще се опита да прекрати договора на уругваеца по взаимно съгласие, пише "Тема спорт".

Бранителят игра в три мача от началото на пролетния полусезон. Дебютът му бе при гостуването на Хебър (1:0), когато се появи за 1 минута като тактическа смяна.

Фернандес се появи на терена за около половин час при успеха над Славия, но не впечатли с нищо. След това той не записа минути при загубите от Лудогорец с 1:5 и ЦСКА - София 0:2.

Южноамериканецът стартира като титуляр срещу Черно море в последния мач за "сините", където също не беше на ниво и подари топката на Уеслен, а бразилецът асистира на Атанас Илиев, за да може "моряците" да вкарат трето попадение в мача.