Двама основни играчи на ЦСКА-София се завръщат на терена за двубоя с Черно море

09:26

Двамата футболисти, които пропуснаха първия пролетен мач на ЦСКА заради наказание - Марселино Кареасо и Густаво Бусато, ще се завърнат в титулярния състав на Нестор Ел Маестро за гостуването на Черно море в събота от 15:15 часа.

Бразилецът ще е под рамката, след като през есента записа пълен актив от 1800 минути в 20-те шампионатни двубоя на "червените".

Той ще замени Димитър Евтимов, който пък се справи перфектно със задачата да го замести при класическата победа над Ботев Враца.

Сред 11-те ще бъде и Марселино Кареасо за сметка на Улаус Скаршем. Норвежецът записа пълни 90 минути в дебюта си с "червената" фланелка, но все още не се е адаптирал към стила на тима и често се губеше по терена. Той ще остане на резервната скамейка във Варна и ще очаква шанс през второто полувреме. Кареасо има 1 мач и 1 гол на "Тича" при победата на ЦСКА с 2:0 на 12 ноември 2022 година.