Голдън Стейт нанесе поредна загуба на Филаделфия

11:38

Голдън Стейтс Уориърс се завърна на победния път в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада. “Воините” спечелиха домакинството си срещу Филаделфия със 119:107 и нанесоха четвърта поредна загуба на 76-ърс.

Стеф Къри отбеляза 25 от своите 37 точки през второто полувреме, Голямата звезда на Голдън Стейт показа точен мерник от далечна дистанция и записа 8 тройки. Това бе негов трети пореден двубой с шест или повече успешни изстрела от зоната на 3-те точки и негов шести пореден с над 25 точки. В добавка към това той спечели 8 борби и направи 7 асистенции.

Джонатан Куминга завърши с 26 точки, а Андрю Уигинс добави 23.

Тобиас Харис беше най-резултатен за Филаделфия с 26 точки и 10 борби, но неговите усилия не бяха достатъчни.

Звездата на Филаделфия Джоел Ембийд се завърна, след като пропусна два мача поради възпаление на лявото коляно, и вкара 14 точки.