Георги Миланов дебютира при загуба на Динамо Букурещ

08:23

Георги Миланов изигра първите си минути за новия си отбор Динамо Букурещ при загубата срещу градския съперник Рапид с 1:2 в среща от 23-ия кръг на румънската Суперлига.

Поражението остави Миланов и компания на предпоследното място в класирането, докато съперникът им е втори, но и с мач повече от третия ЧФР Клуж.

Гостите от Рапид Букурещ поведоха в края на първото полувреме с гол на Жейсон Папо. Домакините обаче се върнаха бързо в срещата и в първата минута на добавеното време възстановиха равенството чрез Хаким Абдала.

През второто полувреме в игра се появи бившият халф на Левски - Георги Миланов. Той влезе в 78-ата минута на мястото на  Денис Политик. Секунди преди края на редовното време  домакините бяха попарени от Борисав Бурмаз, който донесе трите точки на Рапид. А Динамо Букурещ записа втора поредна загуба в шампионата.