Съперникът на Лудогорец в ЛК пропиля два гола аванс в швейцарската Супер Лига

10:06

Съперникът на Лудогорец в плейофа на Лигата на конференциите Сервет завърши наравно 3:3 при гостуването си на Винтертур от 19-ия кръг на швейцарския шампионат, който бе подновен.

Тимът от Женева поведе с 2:0 още преди почивката, но изпусна да прибави три точки към актива си.

Жереми Гиймено и Дерек Кутеса бяха точни в 8-ата и в 30-ата минути. Домакините от Винтертур върнаха един гол след почивката, но Сервет отвърна с трето попадение, дело на Бендегуз Бола в 72-рата минута.

По всичко изглеждаше, че Сервет няма да има проблеми да затвори този мач. Само в заключителните 10 минути Винтертур стигна до равенството 3:3.

Сервет записа четвърто поредно реми в шампионата и заема четвъртата позиция с 32 точки, наравно в Цюрих. Лидер в Швейцария остава Йънг Бойс с 41 точки.