Левски вкара три на Монтана, удря и две греди

16:35
Българският шампион Левски победи тима на Монтана с 3:1 в контролна среща, която се игра на стадион "Георги Аспарухов".

"Сините" започнаха вихрено мача и още във 4-а минута Жоазиньо удари напречната греда на гостите след изпълнение на пряк - свободен удар. Левски поведе с 1:0 в 27-а минута, когато Еньо Кръстовчев затвърди отново добрата си форма, засичайки центриране на Жоазиньо. Николай Димитров показа своите умения в 39-а и след чудесен финт направи 2:0 за домакините.

В 54-а минута, "сините" удариха отново греда, но този път чрез Христо Йовов. Венцислав Иванов в 57-а минута обаче използва неразбирателство между Лусио Вагнер и Божидар Митрев и намали за 2:1. Точка на спора сложи Балджийски след хубав удар в 75-а минута за крайното 3:1 в полза на Левски. След попадението гостите можеха да направят загубата си още по-почетна, но гредата спаси Божидар Митрев от ново попадение.