В ЦСКА си спретнаха мачле, Любо Пенев сред най-добрите

14:41
Двустранната среща на ЦСКА(Червени) срещу ЦСКА (Бели) завърши при изключителен резултат. Играчите в бели екипи победиха с 10:7, съобщава сайтът на "червените". В срещата се включиха старши треньорът Любослав Пенев и неговият помощник Радослав Здравков. Бившият таран на Селта Виго се отличи с няколко страхотни отигравания и бе сред най-добрите на терена.

Още в 12-а минута Йордан Тодоров откри резултата за белия тим след центриране на Уго Баес. 10 минути по-късно отново Тодоров увеличи преднината след страхотен извеждащ пас на Руи Мигел. Тимонов се разписа за 1:2 в края на първата част с хубав удар от границата на наказателното поле.

В самото начало на второто полувреме Йордан Тодоров не успя да отбележи трети гол, но получи овации от публиката за красиво изпълнената задна ножица. Да Силва изравни резултата с страхотно изпълнение от въздуха.

Няколко пропуска на Руи Мигел попречиха на белите да стигнат до нови попадения във вратата Михайлов.

До края на срещата възможности за победен гол имаха и двата отбора. За червените пропуснаха да отбележат Тодор Тимонов и Йордан Минев. Опасни атаки за белите направиха Тодор Янчев, Йордан Тодоров и Руи Мигел.

След последния съдийски сигнал отборите изпълниха по 9 дузпи. Така беше оформен и крайния резултат. Червеният състав реализира само 5 от дузпите, като разписалите се във вратата бяха Кирил Котев, Апостол Попов, Ростислав Янков, Тодор Тимонов и Любослав Пенев. Белите допуснаха само една грешка, дело на Росен Колев. Успешно се представиха Уго Баес, Иван Иванов, Янко Сандански, Атанас Зехиров, Самир Аясс, Йордан Тодоров, Руи Мигел и Радослав Здравков.

Селекционерът на ЦСКА Любослав Пенев влезе в игра в 29-а минута на мястото на контузилия се Костадин Стоянов, а неговият помощник Радослав Здравков игра на мястото на Мартин Дечев.

Близо 300 привърженици подкрепиха свойте любимци. Сред тях беше и собственикът на ЦСКА Димитър Борисов.

ЦСКА(Червени) : 27. Ивайло Петров (40` Кирил Михайлов), 52. Йордан Минев, 6. Кирил Котев, 19. Апостол Попов, 4. Костадин Стоянов (29` Любослав Пенев), 14. Светослав Петров, Ростислав Янков, Томи Костадинов, 8. Тодор Тимонов, 3. Давид Да Силва, Димитър Димитров.

ЦСКА (Бели) : 1. Здравко Чавдаров, 24. Уго Баес, 15. Иван Иванов, 37. Росен Колев, Радослав Здравков, 5. Тодор Янчев, 36. Янко Сандански, 18. Атанас Зехиров, Самир Аясс, 30. Йордан Тодоров, 10 Руи Мигел.