Трагичен рефер при равенството на Ботев и Литекс

19:34
Трагичен рефер при равенството на  Ботев и Литекс
В 5-я кръг на "А" футболната ни група Ботев Пловдив успя да спечели една точка от срещата с лидера във временното класиране Литекс. Мачът, който се игра в Пловдив, завърши при резултат 1:1.

Ловчанлии първи отбелязаха гол, след като Сандриньо засече с глава центриране в 7-а минута. До края на първото полувреме футболистите на Литекс пропуснаха още няколко добри възможности за удвояване на резултата.

През втората част отборът на Ботев успя да изравни играта и в 63-а минута Йордан Минев вкара след изпълнение на пряк свободен удар.

Реферът на срещата Кольо Данев допусна няколко груби грешки и вероятно от ръководствата и на двата отбора ще имат сериозни претенции към него.

Резултати от изиграните срещи от 5-я кръг в "А" група"

Ботев - Литекс 1:1
Миньор Перник - Сливен 0:2
Спартак Варна - Локо Пловдив 1:1
Черноморец Бургас - Локо София 1:1
Вихрен - Локо Мездра - 0:1.