Любо Пенев: Можеше и да не спечелим, но победихме

17:30

Наставникът на Хебър Любослав Пенев бе доволен от победата с 1:0 над Славия. Специалистът е на мнение, че успехът е можел да замине и в двете посоки, но е радостен, че в крайна сметка тимът му е успял да вземе три точки.

“Без значение дали вкарваме в първа или последна минута, важното е, че резултатът е в наша полза. В първото полувреме бяхме по-добри, но Славия реагира след почивката. Ние не се отказахме и спечелихме. Има неща за подобряване, но като цяло съм доволен. Можеше и да не сме победителят, но сме. Поздравявам момчетата, че проявиха характер и до последно искаха тези три точки. Имаме основни футболист, които са извън строя, но се надявам да се завърнат скоро и да попълним групата. Имаме идеи как да реагираме срещу тази санкция на Георги Николов, ще информираме. Кой казва, че е тежка серия, има време до тези мачове”, каза Пенев.