Ел Маестро: В модерния футбол трябва да играем с повече от 11 души, за да успяваме

22:49

Старши треньорът на ЦСКА София Нестор Ел Маестро направи любопитно признание след успеха над Пирин в Благоевград с 2:1. "Червените" стигнаха до пълен обрат, след като на почивката изоставаха в резултата. Наставникът на столичани призна, че лидерите в съблекалнята, без да назовава конкретни имена, са свършили повече от 50% от неговата работа.

"Със сигурност не беше най-добрият ни мач. Изоставахме във владението на топката и играта с нея. Мачът не се разви по най-добрия начин за нас. Получихме гол в края на полувремето, когато не можехме да реагираме.

Много сме доволни от това, че смените се включиха добре и обърнаха мача. Не мога да кажа кои ще са титулярите в следващия мач. В модерния футбол трябва да играем с повече от 11 души, за да успяваме.

Предстои ни двубой у дома - на различно тревно покритие. Със сигурност мачът ще бъде по-добър за нас. Играем пред нашите фенове, така че очаквам по-добро представяне.