Крумовград и Етър поделиха точките (видео)

20:21

Отборите на Крумовград и Етър завършиха наравно 0:0 в двубой от 14-ия кръг на efbet Лига. Главен съдия на сблъсъка бе Валентин Железов, а двата тима изиграха постен мач, в който нямаше много голови положение. Веднъж гредата помогна на Крумовград след удар на Крум Стоянов.

Двата тима се намират в изключително различна ситуация. Крумовград е на осмо място във временното класиране със 17 точки, като в последния кръг надигра с 1:0 Ботев (Враца).

Етър пък е твърдо на последното място с едва четири пункта, като в последния кръг отборът бе разгромен с 2:5 от Хебър във Велико Търново.

В 6-ата минута шут на Алекс Колев беше изключително неточен. Три минути по-късно Серкан Юсеин изпълни фаул и качи топката на главата на Алекс Колев. Нападателят и този път не намери вратата на гостите. В 14-ата минута и стражът Мартин Величков трябваше да се намесва при фронтален шут от Серкан Юсеин.

В последната минута на добавеното време на първата част Божидар Кацаров се размина с гола. В 53-ата минута Етър създаде първата си по-добра голова възможност, а топката срещна гредата след удар на Крум Стоянов. Ивайло Димитров влезе в наказателното поле и отклони хитро с пета към включилия се Крум Стоянов. Левият краен защитник стреля от движение, но намери страничната греда.

Секудни по-късно удар на Георги Ангелов прелетя над вратата на Крумовград. Двата тима трудно стигаха до точни удари към противниковата врата и голови положения на практика лисваха до края на срещата. В добавеното време на срещата Алекс Колев стреля със задна ножица, но точно в ръцете на Мартин Величков.