Филип Кръстев влезе като резерва при загуба на ФК Лос Анджелис

08:48

ФК Лос Анджелис продължава със слабото си представяне през последните седмици. Отборът на Филип Кръстев допусна домакинско поражение с 0:1 от Реал Солт Лейк и остана на 4-то място в Западната конференция на Мейджър Лийг Сокър. Бившият халф на Левски влезе от пейката в 81-ата минута.

В предишните си 5 шампионатни мача ФК Лос Анджелис постигна победа само в дербито срещу Лос Анджелис Галакси. Днес отборът на Стив Черундоло създаде много повече положения от съперника си, но Карлос Вела и Денис Буанга пропуснаха най-чистите от тях. Гостите търпеливо чакаха шанса си и стигнаха до успеха с попадение на Кристиан Аранго в 72-ата минута.

Кръстев се появи на мястото на Илие Санчес, но не можа да помогне на тима си да избегне загубата. Бившият халф на Левски още не е започвал като титуляр, след като се премести в САЩ.

В следващия кръг ФК Лос Анджелис ще е домакин на Минесота Юнайтед.