Лутън спечели първата си точка във Висшата лига

20:00

Лутън спечели първа точка в Премиър лийг в своята история, след като направи 1:1 с Уулвърхямптън на свой терен. Домакините започнаха добре и удар на Карлтън Морис срещна гредата. „Шапкарите“ обаче не успяха да се възползват от ранните си шансове. „Вълците“ се опитаха да улеснят задачата им, след като в 39-ата минута останаха с човек по-малко, тъй като Жан-Рине Белгард получи директен червен картон за това, че изрита Том Локиър. Въпреки това Педро Нето изведе „вълците“ напред пет минути след почивката, когато от малък ъгъл стреля под гредата, завършвайки контраатака на гостите. В 65-ата Морис изравни от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Гомес.

В края Огбене помисли, че е донесъл победата на Лутън, но попадението му бе отменено заради засада.

Дори и с тази първа спечелена точка, Лутън остава на дъното на временното класиране.