Лион и Марсилия си вкараха общо 10 гола и не се победиха в луд мач от Лига 1

00:10
Лион и Олимпик Марсилия завършиха 5:5 в луд мач от поредния кръг на френската Лига 1.

Двата отбора сътвориха истинско шоу за публиката и задоволиха претенциите дори и на най-взискателните фенове.

Миралем Пянич изведе "хлапетата" напред в резултата само 3 минути след началото на срещата, но Сюлейман Диавара изравни в 12-а. Сидни Гову в 15-а отново попари гостите, които обаче не се предадоха и минута преди края на първите 45 Бруно Шейру изравни.

Втората част започна прекрасно за гостите и Бакари Коне в 47-а изведе марсилци напред. В 79-а пък Брандао направи резултата 4:2 в полза на своите и като че ли всичко в мача свърши, а вероятно никой на стадиона не е вярвал какво шоу предстои до края.

Лисандро Лопес с две попадения в 81-а и 84-а минута изравни. В последната 90-а минута пък съперниците си размениха по още един гол, дело на Мишел Бастос за "лъвовете" и Мбиа за Марсилия.