Рубин на една победа от шампионската титла

15:28
Отборът на Рубин Казан постигна важна победа с 2:0 над ЦСКА Москва на стадион "Лужники" в среща от 28-а кръг на руското първенство по футбол. По този начин настоящият шампион излезе на 4 точки в класирането прeд втория Спартак Москва, два кръга преди края на първенството.

Първото попадение в срещата на "Лужники" реализира Сесар Навас в 67-а минута на двубоя, а крайното 2:0 оформи Александър Бухаров с много красив гол като прехвърли стража на ЦСКА от голямо разстояние в 90-а минута на този мач.

В последните си два мача отборът на Рубин Казан първо е домакин на Зенит, а след това гостува на Кубан.