Бетис и Бърнли направиха равен в контрола (видео)

08:02

Бетис и Бърнли направиха равенство 1:1 в мач от предсезонната си подготовка.

Новаците в Премиър лийг трябва да съжаляват повече, че не стигнаха до пълния успех, след като поведоха в 26-ата минута, а в 44-ата останаха с човек повече, когато съдията показа директен червен картон на Луис Фелипе.

Бърнли не съумя да се възползва от психологическото си предимство и в продължението на първото полувреме също остана с 10 души на терена, когато Йохан Берг Гудмундсон бе изгонен, а след почивката Марк Бартра изравни.

Англичаните имат още един подготвителен мач срещу германския Майнц 05 на 5 август (събота) от 16:30 българско време, след което на 11 август (петък) стартират сезона в Премиър лийг срещу Манчестър Сити. Бетис от своя страна има още три контроли - срещу Мерида, Севиля и Реал Сосиедад.