Септември продължава без грешка във Втора лига

22:46

Септември победи Спартак Плевен с 2:1 в мач от третия кръг на Втора лига. Точни за играчите на Красимир Балъков бяха Айкут Рамадан от дузпа и Асен Георгиев. За гостите точен бе Християн Петков.

Резултатът бе открит от Септември в 14-ата минута, когато Айкут Рамадан реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Самб Бадара.

В 55-ата минута гостите изравниха. Боримир Карамфилов намери Християн Петков в наказателното поле и младият играч прокара топката покрай Димитър Шейтанов за 1:1.

В 73-ата минута домакините излязоха отново напред. След центриране от ъглов удар Асен Георгиев засече топката в мрежата.

С успеха си днес Септември записа трета поредна победа и е едноличен лидер в подреждането на втория ешелон. Спартак пък остава на дъното без актив все още.

СЕПТЕМВРИ 2:1 СПАРТАК ПЛЕВЕН

1:0 Рамадан 14'-д.
1:1 Петков 55'
2:1 Георгиев 73'