Левски ще отпътува за Северна Македония утре сутринта клубния автобус

12:28

Левски ще отпътува за гостуването на Шкупи утре (сряда) в 09:00 часа с клубния автобус. От "Герена" обявиха програмата си до двубоя със северномакедонския тим.

Официалната пресконференция на треньора Николай Костов ще започне в 19:45 часа, а 45 минути по-късно ще започне и тренировката на тима на "Тоше Проески Арена". Двубоят с Шкупи е в четвъртък от 22:00 часа.

Вчера сините стартираха подготовката си за въпросния мач. Заниманието пропуснаха титулярите от победата над Ботев Пловдив с 3:1 в събота. Николай Костов е предпочел да спести натоварванията на играчите, които стартираха на "Колежа".

Добрата новина за треньора е, че няма контузени футболисти след срещата и днес всички ще подновят тренировки. Останалите футболисти проведоха интензивно занимание.

Треньорският щаб е започнал вече да запознава тима с предстоящия им съперник Шкупи. Играчите ще гледат видеа от мачовете на северномакедонския отбор срещу литовския Хегелман, за да видят стила и начина на игра на опонента си.