Черно море разгроми Локо София

18:00
Отборът на Черно море победи Локомотив София с 4:2 в мач от 12-я кръг на "А" футболната ни група, който се игра на стадион "Тича" във Варна.

Резултатът в срещата откри Даниел Георгиев, който се вкара с глава в 27-а минута, след центриране на капитана Георги Илиев. В 36-а минута Мирослав Манолов удвои преднината на домакините след изпълнение на дузпа, която бе отсъдена за нарушение на вратаря на "железничарите" Галев.

5 минути преди края на първото полувреме защитникът на Локо София Иван Бандаловски върна интригата в мача, след като се разписа след разбъркване пред вратата на Илко Пиргов. В самия край на полувремето обаче Николай Домакинов вкара нов гол за Черно море и направи резултата 3:1.

Последните два гола в този двубой паднаха в самия му край, като първо отбеляза Даниел Георгиев в 89-а минута след солова акция и добър завършващ удар, а крайното 4:2 оформи Марчо Давчев в добавеното време.