Невероятен гол в 90-а минута носи точка на Униреа

00:25
Румънският Униреа Урзичени не допусна загуба в домакинството си на Глазгоу Рейнджърс след като прояви характер и отбеляза изравнителен гол за 1:1 в последната 90-а минута.

Така важното попадение за румънците отбеляза резервата Онoфрас, който се разписа след страхотен удар от около 25 метра в горния десен ъгъл на шотландската врата. Гостите излязоха напред в резултата след попадение на Маккълък в 79-а минута, но в крайна сметка не успяха да задържат преднината си. В срещата на "Айброкс" преди две седмици шотландците бяха разбити от Униреа с 1:4.

Със спечелените три точки румънците вече заемат второ място в групата с актив от 5 точки и имат всички шансове за следващата фаза.