Заляха съдия с бира, той прекрати мача (видео)

08:59

Скандал се разрази в неделния мач от Трета Бундеслига между отборите на Цвикау и Рот Вайс Есен. Двата отбора влязоха в пряка битка за оцеляване, а мачът бе съпроводен от много емоции, които се пренесоха и по трибуните.

След края на първото полувреме реферът на мача бе залят с бира, а решението му бе да прекрати двубоя.

В този момент резултатът бе 1:1. Домакините поведоха в 36-ата минута чрез Бауман, а в последната минута на полувремето съдията отсъди дузпа за гостите и даде червен картон на Буцен от Цвикау. Енгелман реализира от бялата точка и изравни.

Прибирайки се към съблекалнята съдията бе залят с голяма халба бира от един от феновете, които го чакаха на входа на тунела.

Все още не е ясно дали мачът ще бъде продължен на друга дата или Цвикау ще загуби служебно.