\"Драконите\" трудно отмъкнаха точките от Апоел

00:24
Апоел Никозия загуби от Порто с 0:1 като домакин в среща от група Д на Шампионската лига. С този си успех "драконите" записаха деветата си точка в групата и вече на практика се класираха за осминафиналите на турнира, заедно с Челси, които пък имат десет пункта.

След равностойно първо полувреме, след почивката гостите овладяха средната зона и започнаха да редят атака след атака пред вратата на Киотис.

Голът се печеше и в крайна сметка възпитаниците на Жизуалдо Ферейра стигнаха до него в 84-а минута, когато Фалкао овладя топката на границата на пеналта, финтира своя персонален пазач и със силен удар в десния ъгъл матира стража на домакините, оформайки и крайния резултат в срещата.

Апоел Никозия - Порто 0:1

0:1 Фалкао 84-а мин

Апоел Никозия: Киотис, Порсайтидис, Броерс, Контис, Елия, Шараламбидес, Нуно Морайс, Сатсияс, Жеан Паулиста, Хелио Пинто, Миросавижевич