\"Старата госпожа\" отоново взе своето от Макаби

00:18
Ювентус успя да победи за втори път Макаби Хайфа с 1:0 и се приближи до класиране на осминафиналите в Шампионската лига.

Торинци бяха по-добрият отбор преди почивката, но Диего и Амаури пропуснаха да открият резултата още в началните минути на срещата. Натискът на "Старата госпожа" даде резултат в 45-а минута, когато Касерес центрира отдясно и Каморанези намери добре топката, не оставяйки шанс на Давидович.

След почивката Юве изпусна инициативата и на няколко пъти домакините имаха добри възможности за гол, но добрите изяви на Буфон помогнаха на италианците да спечелят много важни три точки.

Макаби Хайфа - Ювентус 0:1

0:1 Каморанези 45-а мин