Милан и Реал с гросмайсторско реми

23:35
Милан и Реал Мадридзавършиха при резултат 1:1 на стадион "Сан Сиро"  в среща от Шампионската лига.

В първите минути на двубоя Реал тотално доминираше на терена, като домакините се бяха прибрали в своята половина и се опитваха бавно и спокойно да изнасят топката чрез дефанзивните си халфове Пирло и Амброзини. Обратно на това, мадридчани постоянно се опитваха да изострят играта и да атакуват на висока скорост. Вратарят Дида бе бомбандират на няколко пъти от Диара, Бензема, Игуаин и Кака, но топката не все преминаваше или малко встрани от вратата или Дида успяваше да извади положенията.

В 23-а минута Милан получи първата си по-сериозна възможност за гол след мълниеносна контраатака. Пато финтира бранител на Реал и остана сам срещу Касияс. Вратарят обаче скъси ъгъла и отрази удара на нападателя.

Реал обаче бе по-добрият отбор на терена и сякаш логичното се случи в 30-а минута, когато Кака дриблира между няколко защитници на Милан и шутира опасно, Дида изби с мъка, но Бензема с хубав удар в обратния ъгъл откри резултата в полза на "белия балет".

Играчите на Милан реагираха като ужилени. След пробив на Дзамброта отляво Пепе игра с ръка в наказателното поле на Реал и реферът отсъди дузпа, която в 35-а минута Роналдиньо реализира. Минути след това Пато също вкара гол, който обаче бе отменен от съдията за нарушение на бразилеца срещу неговия персонален пазач.

През второто полувреме домакините владееха повече топката, но опасностите и пред двете врати бяха по-малко в сравнение с първото полувреме.

Кака на два пъти можеше да матира Дида с удари от далече, а в последните минути резервата Индзаги получи добра възможност да даде победата на Милан, но в този случай ветеранът пропусна шанса си.

В крайна сметка двата гранда поделиха точките.

Милан - Реал Мадрид 1:1

0:1 Бензема 30-а мин
1:1 Роналдиньо 35-а мин (д)

Милан:
Дида, Одо, Тиаго Силва, Дзамброта, Неста, Пирло, Амброзини, Пато, Зеедорф, Роналдиньо, Бориело

Реал Мадрид:
Касияс, Серхио Рамос, Раул Албиол, Пепе, Арбелоа, Шаби Алонсо, Ласана Диара, Марсело, Кака, Бензема, Игуаин

biznesmen
04.11.2009 13:33

Отбора не е пенсионерски.Сега да не изброявам футболистите които са резерви ... За Челси какво да кажа те играч под 30 години нямат и ако се паднат с Милан просто падат.Това е изкуствен отбор който е известен от 3-4 години преди беше пълен анонимник.

Dente00
04.11.2009 11:36

Е не е ли отбор на пенсионери *wink* Кажи си чесно ако си точен пич...пенсионерски ли е отбора или не? И си кажи чесно Челси-Милан или Барса-Милан как ще завърши мача? Имате шанс да птстраните Челси или Барса?Съмнявам се...Ако си реалист няма да се радваш,че правите 1-1 с "ЕЛ ГАЛАКТИКО" защото ти е пределно ясно,че последните 4-5 години са трагични

dangara
04.11.2009 09:49

Абеее Нали МИЛАН Бяха Отбор на Пенсионерите *stop* еее в Такъв Случаи какво направиха ГАЛАКТИЧЕСКИЯ РЕАЛ МАДРИД *lol* пфф Реал Могат да Кажат Сбогом на Турнира *beer* Forzaa MILAAAN !!!

grybka
04.11.2009 09:46

Абе EXIGO всичко си беше редовно и дузпата и Вторият Гол Тфа че реферът спаси Реал от Поредната Загуба е Друг Въпрос ......... Forza Milan *thumb_up*

Takeo
04.11.2009 08:19

Като безпристрастен зрител на мача мога да кажа,че двубоят беше равностоен, но определено Милан бяха ощетени с отмяната на гола. Абсолютно редовен гол, не виждам за какво има да се спори. Пато скача за топката на място, а не се хвърля към нея. По висок отскок, без да си помага с ръце в борбата. Съдията явно се заблуди, но такива неща се случват, особено в зависимост от ъгъла,под който вижда положението.

GodOfHatred
04.11.2009 08:03

Реал играха много добре без Роналдо.Заслужаваха да спечелят.

lubo_krika
04.11.2009 01:53

От един фен на барса.Гледах мача до 75-та минута и такова подпиране за Милан няма дори когато играе Юнайтед.За вторият им гол не споря,защото невидях точно какво стана,но много се подразних от съдията.Спести им толкова картони,че няма накъде повече.А пък Кака имаше такова желание да отбележи гол,че и самият аз се учудих.До края на мача едва ли е станало нещо повече,което да си е заслужавало да се види,но за мен Реал беше малко по-добрият отбор.Но пък и те допускаха ужасно много грешки в отиграванията.И отново невероятен Касияс за мен.

Krasko_patrona
04.11.2009 01:25

ForzaMilan1899 къде го видя тоя чистия гол?? И не трябва да обвинявате съдията.. напротив, трябва да му благодарите, че ви подари точка... смешници

biznesmen
04.11.2009 01:05

ЧИСТ ГОЛ НА ПАТО но какво да се прави типия съдия подари точка на балета.Най-ммного ми хареса Рони просто е прероден.

Very_Drunk
04.11.2009 01:03

Гола си бе заслужено отменен! А дуспата... Ха ако не беше тя щеше да паднете с още 1 гол...

Forzarossoneri
04.11.2009 00:46

Съдията демонстрира нагледно как се прави ми*ет на богати неудачници.

ForzaMilan1899
03.11.2009 22:38

Вие видяхте ли 100000000% гол , който ни отмениха???Вече втори мач под ред ни отменят чист гол. *sick*

slavi_1231

Ко кът не е пуснал Раул бе. Той ще влезе сигурно като резерва. Човека вече си е на години и не може да играе 90 минути всеки мач. Вий още малко се изкарахте по-добри тактици от Пелегрини.

crissttiano

мн як мач *beer* нека някой хора не се праят на разбирачи и да казват кой тряаа влиза *sick* малоумния човек под мене ... прост човек това е *thumb_down*

sasedq

Според мен отменения гол на милан беше редовен...

Dente00
03.11.2009 22:29

Е как да пусне Раул Гонзалес Бланко като в отбора си има проститутки и трябва да си се лигават *devil* Раул и Гути са му спасението на тоя олигофрен ама той си пуска лигочите

Berbatow92

Много луд мач бе,е това е истински футбол,топката не се спира,непрестано атаки,е дано има повече такива мачове *devil* Айде искам 2-2 *smile*

03.11.2009 21:21

Пелегрини е пълен малоумник как ще пусне Раул резерва, колко мача на Реал спаси *thumb_down*