Феномена заби нови два, този път срещу лидера Палмейрас (видео)

08:44
Роналдо вкара два гола, а неговият Коринтианс завърши 2:2 с лидера Палмейрас в мач от 33-я кръг на бразилския шампионат.

Феномена откри резултата от дузпа в 39-а минута на срещата, а домакините останаха с 10 души заради нарушението преди наказателния удар.

През второто полувреме Палмейрас изравни в 51-а минута, но 64-а бе щастлива за Роналдо, който отново даде преднина на гостите. Маурицио в 83-а фиксира крайното 2:2

След края на двубоя Феномена логично бе избран за играч на срещата. Роналдо има 21 гола от 34 мача за Коринтианс и искрено се надява, че ще попадне в състава на Бразилия за предстоящото Световно първенство в ЮАР.