Левски обърна Локо Мездра пред погледа на Мъри и Грозни

20:53
Левски победи Локомотив Мездра с 3:1 у дома в мач от 11-я кръг на родната "А" група.

В 40-а минута след грешка в защитата на шампионите Страти Илиев изведе Хазуров сам срещу Петков и последният откри резултата в полза на гостите. През вторите 45 минути обаче домакините обърнаха развоя на срещата в своя полза.

Вячеслав Грозни и Станимир Стоилов, които са спрягани за бъдещи наставници на "сините", наблюдаваха срещата от трибуните на "Герена".

Шампионите бяха по-активният тим, но трудно стигаха до опасности пред противниковата врата преди почивката. Георги Сърмов имаше две добри възможности, но не успя да отбележи. В последните 5 минути Левски натисна, но без резултат.

През второто полувреме "сините" се вдигнаха на щурм, за да заличат лошите впечатления от първите 45 минути и успяха. Седрик Бардон в 50-а минута изравни, а натискът на Левски доведе и до пълен обрат. В 64-а минута Георги Сърмов изведе шампионите напред, а Еньо Кръстовчев две по-късно покачи на 3:1.

Левски - Локомотив Мездра 3:1

0:1 Хазуров 40-а мин.
1:1 Бардон 50-а мин.
2:1 Сърмов 64-а мин.
3:1 Кръстовчев 66-а мин.

Левски: Петков, Миланов, Генев, Милиев, Минев, Сърмов, Бардон, Йовов, Жоазиньо, Кръстовчев, Телкийски

Локомотив Мездра: Иванов, Зарев, Моралес, Господинов, Христозов, Софрониев, Тевия, Илиев, Попов, Хазуров, Д. Петков

DoN_vOLen
01.11.2009 14:48

вн си прав попринцип 80% от мачовете в А група са на черно тото др 10% са в еврофутбол а останалите 10 маловажни и пренибрежителни эатова не ги пипат !

top4o_1994
01.11.2009 14:37

Батков реши да се изгаври тотално като заложи за Берое и как "приятелски" Бензукан даде топката на П.Димитров няма криза в отбора тя е изкуствено създадена както и с Локо Мз играхме ПП както винаги владеем топката но нищо и 0-1 и после решиха да вкарат 3 гола и да си оправат залозите за 3-1 краен ...

DoN_vOLen
01.11.2009 14:32

левски е в топ 3,цска падат днес, черноморец са 4,5 на края всички сте эаблудени,но какато и да е!

donatelo
01.11.2009 14:02

Днес е следващият урок по география на България *lol*

Notlike
01.11.2009 11:48

Хаха, тея как се кефят, че били сателита си *joking*
То без сателити няма победа да имате бе, "тъъкиш блуз" *thumb_up* А минутите наистина мязат на онея от миналия сезон..колко случайно *lol*

donatelo
31.10.2009 23:36

Защо тези малки червени човечета неси стоят в техния форум,ида треперят данеби утре пак даим припомнят географията на България.Ами седнали да ръсят мозък във форума на ЛЕВСКИ,хайде лягайтеси,че Чичовото щеВи търси *lol*

Cris_7
31.10.2009 23:00

Ех тия смешници пак са извадили късмет.. говеда майкави ще еба *angry*

RichardEvans
31.10.2009 22:47

Виждам как модераторите не махат малоумните коментари на някой говеда като веридрънк тъпанар, ама когато аз казах нещо против за УЕФСКИ, веднаха го изтриха, бахти и модераторите, честно

donatelo
31.10.2009 22:27

Чорбетата да си спомнят,коя река минава през Ловеч.Осъм ли беше,ОСЕМ ли *sad* ?

nasran_chorbar
31.10.2009 21:53

щото още сме с мускулна треска, след смеха с Лупи бе,тъп

bobygbg
31.10.2009 21:34

Ама защо спряхте да пишете против Батков бре. И Казанската афера я изоставихте. А колко весело беше *party*

aston

пак същия резултат пак същия обрат като миналия сезон.но защо се изненадвам като играят курвенското отборче от мездра и великия уефски.

theman666
31.10.2009 21:12

RichardEvans СЛОЖИ СИ КАСКАТА И ОТИВАЙ В ПЕРНИК ДА КОПАЕШ СВИНЧО ГЛЕДАЙТЕ УТРЕ ЛИТЕКС ДА НЕ ВИ ОТРЕСКАТ С 3-4 ГОЛА *lol*

top4o_1994
31.10.2009 21:08

за ЦСКА само не се надявайте да падат въпреки че ще е добре за нас Литекс им лягат то е ясно .... Черноморец точно днес загубиха първият си мач и утре ЦСКА ще бие така е сценария кво да праиш *thumb_down*

31.10.2009 21:06

XAXAXAX!!!

Жалките говеда как се радват на неочакваната победа в дербито на кръга ( все едно са станали шампиони, или са ни били нас, а точно ние ги изнасилихме) *lol* хАхахАХХАХАаххах, вече почнаха и мездра да бият, леле майко, уплашихме се, ше земете да ни стигнете, ХАХАХХАХАХ СМЯХ, СМЯХ!

Жалка работа

top4o_1994

аз няма да говора за ЦСКА а за мача който прилича на пролетният мач м/у Локо (Мз) и Левски нз що?!?! *erm* 0-1 ПП 3-1 кр даже и минутите на головете са подобни ... иначе добра игра от страна на Левски през 2-то Полувреме и следващия мач мачкаме Ред Бул и тва е *beer*

rosina
31.10.2009 21:00

Всичките, които писахте тука заслужавате по един БАН сега

Dente00
31.10.2009 20:55

През второто полувреме "сините" се вдигнаха на щурм, за да заличат лошите впечатления от първите 45 минути и успяха

Абе ей педерас да го тура на майкати бе...

liverpoolN1
31.10.2009 20:39

*lol* Аз съм казал ! До края на този полусезон настигаме чорбата ... Е ,освен ,ако тя не ни подмине *lol* ! Левски излиза от кризата , а ЦСКА затъва ! *party*

Very_Drunk
31.10.2009 20:37

Тея пак играха с ръка... Деба и хандбалите деба *thumb_up*

kaloqndersar
31.10.2009 20:34

не мога да разбера 1 нещо-не разбраха ли 4е ние сме левскари до гроб не зависимо дали ще сме шампиони или в "Б" група.Колкото и да се опитват не могат да унищожат любовта ни!Само Левски (редактора,оправи си статията)

Dente00
31.10.2009 20:31

Утре ще има "генерала" се завръща *lol* искате да се върне трениор който е изгонен от 8 отбора в кратката си кариера

Very_Drunk
31.10.2009 20:29

Литекс утре ще ви съдере гъзовете! чакам с нетърпение сеира наречен Пенев и компания *lol*

Dente00
31.10.2009 20:28

ми не звучи "СТРАМНО" *lol* звучи ми красиво ЦСКА-Миниоро 0-3... мдааа ебете се в газъ бе коментирайте си вашите мачове ае да ви нема

lozan_kr
31.10.2009 20:27

леФски намери 1 отбор къде да бие - "мездра"Звучи малко срамно и странно нали?

Dente00
31.10.2009 20:26

Купен е мача нали...да не бие на очи вика *lol* много ясно и ЦСКА-Миниоро беше купен а като Левски пада сичко е точно...еби се в газъ бе дреме ми на кура какво мислиш

31.10.2009 20:23

Каде си бе редактора...сега какво ще напишеш?Ние ги направихме смешни сега пак ли ще кажеш че се спасихме от пореден резил??? Деба и палячото

Dente00
31.10.2009 20:16

Абе тия от Мездра какво трябва да хванат топката 2минути с ръка ли за да има дъзпа тоя мач *lol* ДЕБА и ханбалистите смешни...МЕЗДРА това кой го направи град бе

lozan_kr
31.10.2009 20:15

Чакай мача още не е свършил, за ква победа? или само гледаш ком

BoBi_Levskara
31.10.2009 20:04

Тези провинциални отборчета като локо мездра и разни други измеслини герои никога няма да просперират.Затова футбол няма да има в България.Докато се играе с мач по 12312312 човека в защита няма да стигнем до никъде.Най-тъпата и безмислена игра играят.Няма отбор от А грпа да е дошъл на Герена и да не играе с по 12123532 човека в защита.Кур за провинциалните отборчета рушителите на БГ футбола.