Алкоркон разпиля \"Галактикос\" за Купата на Краля (видео)

00:50
Испанският гранд Реал Мадрид стартира участието си в надпреварата за Купата на Краля като гост на тима на Алкоркон по ужасяващ начин. "Белия балет" записа потресаваща загуба с 0:4 в първи мач от 1/16-финалите на престижната надпревара.

Непретенциозният тим на домакините, които са представители на испанската Сегунда "Б", откри резултата в 16-а минута чрез Борха, а само 4 минути по-късно привлеченият от Ливърпул през летния трансферен прозорец Алваро Арбелоа си отбеляза автогол.

Алкоркон обаче не мислеше да пази резултата и 5 минути преди края на полувремето вече водеше с класическото 3:0, след като Ернесто отбеляза нов гол във вратата на "Кралския клуб", който игра в този мач с голяма част от основните си състезатели.

За да стане шоуто пълно Борха вкара нов гол във вратата на Йержи Дудек 7 минути след подновяването на играта, с което оформи и крайното 4:0 за Алкоркон.

Това бе трети поред разочароващ резултат за звездната селекция на Мануел Пелегрини, след като първо Милан спечели на "Сантяго Бернабеу" с 3:2 в мач от Шампионската лига, а през уикенда Реал завърши 0:0 с тима на Спортинг Хихон като гост в мач от Примера Дивисион.

Съставът на Реал Мадрид: Дудек, Арбелоа, Метцелдер, Албиол, Дренте, Махамаду Диара, Ван дер Ваарт, Гути (Гаго \'46), Гранеро (Марсело \'64); Раул (Ван Нистелрой \'73), Бензема

Ето и видео от срещата!

mrkamenica
29.10.2009 00:03

Продали продали, но това е 4:0 *lol* *lol* *thumb_down*

liverpool9418
28.10.2009 22:45

licho70 не ме разбирай грешно, но мисля, че не винаги когато голям отбор падне е продал мача, просто всеки играч, всеки отбор има слаби мачове. Въпреки че всички си викат, че Реал няма как да паднат от такъв отбор, то се случи, дали от изгубената форма, дали от отсъствието на Кристиано и на Кака или просто Реал са подценили съперника, което не трябва да става никога и този мач е доказателство, че не трябва да се подценява никой отбор, дори и Алкоркон *wink*

licho70
28.10.2009 21:46

Пълна пародия . . .

Най-вероятно са продали мача. Това са елементарни грешки в защита. Ще сваля от някъде мача да го гледам (ако го има) . Ако някой го е намерил да даде линк, ако обича.

Cris_7
28.10.2009 19:37

ахаха браво на "звездите" *lol* най-смешният отбор са тия! *lol*

crissttiano
28.10.2009 19:19

некадърниците които пак обиждат само ше им кажа че без Рон Реал не са галактикос а са СЛАБАКТИКОС *angry* *wink* харесвам много Роналдо и Реал но без него са едни .... видя се *thumb_down*

Dido_Man_U
28.10.2009 15:00

ХАхахахахаха и тва ли е новия "Галактикос" Тия аматьори ги напраиха от 250 милиона за 5 стотинки *lol* *beer* *devil* Май май и те ще имат съдбата на Милан *joking*

Lollipopp
28.10.2009 13:42

друго си е да се овътриш с 250млн. и да падаш от отбор който дори може да се нарече аматьорски *lol* а имаш претенции да ставаш шампион и да печелиш купи ... толкова нещастно съчетан отбор не бях виждал ... дори Левски изглежда по стойностно построен отколкото Реал ... ама така ще е като се мисли повече за рекламата и магазините отколкото за футбола *thumb_up* *lol*

Djamba
28.10.2009 13:26

Ох горките Реал Пъмит отарвахте са от още по-голяма победа на домакините.Реал иска да се бори за шампиони *lol* *lol* .след 10 години наи много Реал Пумит 6е играе в Сегунда Дивисион.Големи некъдърници,пълни боклуци.Измислено отбор4е.утре другия ден еи така ще завърши ма4а между Рилски Спортист и Реал Мадрид 2:0 за Рислки Спортист

pafata
28.10.2009 12:32

Алкоркон също така нацели греда и изпусна на празна врата *smile*

didkomz
28.10.2009 12:29

Хахахаха *lol* *lol* Какво стана ве Реал, нещо сте много силни пък сте ми тръгнали да биете Барса VIVA BARCELONA *thumb_up* *thumb_up*

VeneSotirov
28.10.2009 11:19

Дебелият Балет да падне 0:4 от световно неизвестни анонимници от 18-та дивизия - ОМГ, закривайте го този клуб!

kitnaw
28.10.2009 11:15

След изгледаното видео няма да мога да заспя поне три дни.

kitnaw
28.10.2009 11:13

Резерви,А? Раул,Бензема,Албиол + още двама титуляра,това ли са им резервите? И такова нападение да не може да вкара гол на отбор от Сегунда Б Група 2,стига..

robinzon69
28.10.2009 10:21

Тия от реал нали ще правят собствена лига на грандовете,трябва да включат и това селце.

GodOfHatred
28.10.2009 10:00

Пародия.Ама резервите на Реал за нищо не стават.

shadowblase

Покрай всичкия присмех към Реал, не трябва да се омаловажава успеха на този скромен тим Алкоркон. Те показаха как се играе и не знам как не са в примерата. Много се радвам за такива отбори щото понякога ми писва да гледам едни и същи.САМО БАРСА(и Алкоркон) *wink*

milene
28.10.2009 09:53

Тъй,тъй доста пари имат да избиват Реал, да живее черното тото и честито на тези които са се осетили *smile*

deadr0w
28.10.2009 09:50

Най-много да са пуснали резервите и даса продали мача...

Notlike
28.10.2009 09:44

Юве, забрави именно твоя любим тим *lol* . По-големи неудачници от Ювентус са малко тимове, между които не е Ливърпул - справка, когато са играли, Ливърпул почти винаги са взимали своето. И сега да играят, ще попилеят Ювентус *thumb_up*

juve_83
28.10.2009 09:40

*lol* *party*
Тия испански некадърици са най-смешния и неудачен отбор в света, по-смешни и неудачни дори и от Ливърпул *beer* *thumb_up*

Barca_fen112
28.10.2009 09:29

HAhahahaa дон-диего кфо стана бе??/Смя се когато паднахме от Рубин а сега вие 4-0 паднахте от испански селяци .Просто по жалък отбор от вас на тоя свят няма *lol*

torres_228
28.10.2009 09:11

Бива ли да сте такива некадърници Реал ,бе .. ?! От третодивизионен отбор .. майкооо ! *lol*

ivonatora
28.10.2009 08:51

НА вратата- Йержи Дудек... Гледах го мача и смея да кажа, че Реал едва се отърваха с толкова малко *joking* първото полувреме издържаха само 3:0, а за онзи стадион...В ставнение с него, "Христо Ботев" е като Ноу Камп *lol*

Notlike
28.10.2009 08:16

С титулярите ли са били Реал бе *lol* Ебаси порното, само това ще кажа. Viva Valencia *smile*

AviMC
28.10.2009 07:21

Ай стига ве, та те дори са играли с титулярите *thumb_up* *lol* Viva Valencia *beer*

Naiki_14
28.10.2009 03:51

И аз се радвам за малките отбори *thumb_up*

kitnaw
28.10.2009 01:32

Не разбирам колоритната агенция "250 милиона извън джоба,пък си присвоих няколко роба". Нищо лично.

ip
28.10.2009 01:09

Тва Алцоркон е едно селце до Хетафе.. но важното е че натриха мутрите на милионерчетата от столицата *joking*

hitrin
28.10.2009 01:07

на тия им подаряват коли кадето хората които могат да ги притежават се броят на пръсти.Какво още искат за да играят футбол.Евалата на скромното отбор4е което наистина направи за смях футболисти които са с класи над тях.Има реванш това е вярно но дори и да се класират напред тая загуба едва ли някога ще се забрави.Наистина Реал трябва да се замислят защото тепърва им предстоят трудните ма4ове.

ottawa
28.10.2009 01:01

играите още за реал много са сила а до феновете спокоино догодина още 350 м за трансфери и няма да има рещу кога да играят поради липсата на играчи в исканската примиера и сегунда

ip
28.10.2009 00:59

да, и на всичко отгоре се оказаха много добра инвестиция на лайв *lol*

fawlty_towers

Е нема по-големи нещастници от тея Реал....ти да не можеш 1 гол да вкараш. 100 евро на тея педали за +1,5 гола.....слагам си въжето *angry*