Черноморец Бургас направи реми в дербито на \"А\" юношеска група

14:13
Черноморец Бургас направи реми като гост в дербито на 10-ия кръг от първенството на "А" юношеска група. Възпитаниците на треньорския тандем Антон Спасов - Мирослав Косев завършиха 2:2 в Етрополе срещу местния Чавдар.

Домакините се оттеглиха на почивка с гол аванс, а веднага след подновяването на играта удвоиха резултата в своя полза. "Акулите" обаче не се предадоха и се вдигнаха на щурм. Две минути след второто попадение за Чавдар Етрополе Живко Петков намали от дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него. В средата на второто полувреме Георги Тузаков проби по десния фланг и центрира на задна греда, където Милен Гамаков засече топката и изравни.

Черноморец Бургас е сред челниците в класирането на "А" юношеска група с 20 точки от 6 победи, 2 равенства и 1 загуба. В следващия, 11-и, кръг от първенството отборът има домакинство срещу Сливен на 31 октомври /събота/.