Барса разби Сарагоса, Кейта вкара хеттрик, Ибра наниза два

00:16
Барселона разби Сарагоса с 6:1 в последен мач от 8-я кръг на испанската Примера и излезе на чело в класирането с 3 точки аванс пред втория Реал Мадрид.

"Каталунците" не срещнаха проблеми със скромния си съперник и Сейду Кейта в 24-а минута откри резултата. Пет по-късно Златан Ибрахимович удвои, а в 41-а отново Кейта покачи на 3:0.

В 56-а минута Ибра вкара втория си гол в срещата, а в 78-а Лопес върна едно попадение. До края остана време и за Лионел Меси да се разпише в 80-а, а Кейта шест по-късно оформи своя хеттрик и крайното 6:1 за Барса.