С два късни гола на Неста, Милан обърна Киево

00:11
След хубавите победи с 2:1 срещу Рома и 3:2 над Реал Мадрид, Милан продължи възхода си и надви Киево като гост с 2:1 в последен мач от 9-я кръг на Серия "А".

"Червено-черните" доста се измъчиха, но показаха характер и успяха да обърнат развоя на срещата, след като до 81-а минута губеха в резултата.

Двубоят започна лошо за "росонерите" и още в 7-а минута Джампиеро Пинци откри резултата в полза на домакините от Верона. Тимът на Леонардо изравни едва в 81-а минута с гол на защитника Алесандро Неста. Опитният бранител се превърна в герой за своите и донесе победата на Милан в последната минута на срещата.