Мъка с щастлив край за Байерн Мюнхен в Бундеслигата

18:26
Байерн Мюнхен се измъчи у дома, но все пак успя да победи Айнтрахт Франкфурт с 2:1 в мач от 10-я кръг на Бундеслигата.

"Баварците" не намериха път към вратата на скромния си съперник през първото полувреме, а в 60-а Александър Майер ги изненада неприятно и гостите поведоха. Десет по-късно обаче Ариен Робен изравни. Минута преди края на редовното време защитникът Даниел Ван Буйтен вкара победното попадение за Байерн.

Хитът на миналия сезон Хофенхайм победи Нюрнберг у дома с 3:0.

Кристиан Ейхнер откри в 34-а минута, а Ведад Ибишевич четири по-късно удвой. Третото попадение заби Бруно Зуколини в 64-а.