Локо Мездра смачка \"орлетата\", Сливен с важна победа в Пловдив

18:26
Отборът на Пирин Благоевград претърпя тежка загуба с 0:4 при гостуването си на Локомотив Мездра в мач от 10-я кръг на родната "А" група.

Първото попадение падна в 30-а минута и бе дело на Борислав Хазуров, а в последствие това остана и единствения гол за първите 45 минути. През втората част само за 11 минути домакините нанесоха своя съкрушителен удар. С попадения на Страти Илиев и два на Исмаил Иса мездричани поведоха с 4:0 и решиха всичко в срещата.

В другата по-интересна среща от "А" група Локомотив Пловдив загуби от Сливен като домакин с 1:2, като в герой за гостите са превърна Христов, който отбеляза две попадения.

Берое Стара Загора не успя да се справи с Монтана като домакин и завърши при нулево равенство.