Рома попари \"Крейвън Котидж\" в продължението на мача

23:55
Отборите на английския Фулъм и на италианския Рома завършиха наравно 1:1 в двубой от третия кръг на груповата фаза в турнира Лига Европа, който се игра на стадион "Крейвън Котидж" в Англия.

Както е известно тези два тима са в една група заедно с отборите на българския ЦСКА и швейцарския Базел.

Единственото попадение през първото полувреме отбеляза норвежкият защитник на Фулъм Бред Хангеланд в 24-а минута на двубоя.

В 78-а минута Стивън Кели бе изгонен за нарушение в наказателното поле на своя тим и остави Фулъм с човек по-малко до края на мача. Жереми Менез обаче пропусна отсъдената от рефера дузпа за Рома, след отлична проява на вратаря на домакините Марк Шварцер.

Изравнителното попадения за италианския тим дойде в продължението на срещата, като след изпълнение на корнер защитникът Малко Андреоли простреля вратата на Фулъм с мощен шут от близко разстояние и оформи крайното 1:1.