Индзаги: Трябва да си върнем енергията, така няма да спечелим титлата

12:20

Треньорът на Интер Симоне Индзаги даде оценката си за равенството 1:1 в двубоя с Торино от 29-ия кръг на Серия А.

"Биковете" успяха да поведат в 12-ата минута, след като защитата на Интер не успя да изчисти топката и Глейсон Бремер се разписа от близко разстояние.

Равенството донесе резервата Алексис Санчес в добавеното време, като това бе четвърто поредно реми за Интер.

“Торино ни превъзхождаше по агресивност през първото полувреме. Заслужавахме изравнителен гол и по-рано и ако това се беше случило, може би щеше да стигнем до победата.

Наясно сме, че ако искаме да спечелим отново титлата, трябва да се борим повече и да играем с друго настроение, дори и да имаме някакви оправдания. Чакат ни още 10 финала, затова трябва да се постараем да си върнем предишната енергия”, коментира Индзаги.