Страхотен Милан надви \"Галактикос\"

23:45
Милан направи страхотен мач и победи Реал Мадрид с 3:2 като гост в мач от група С на Шампионската лига.

В първите минути на срещата Реал имаше инициативата и момчетата на Пелегрини натиснаха своя съперник. Въпреки това опасности пред Дида нямаше, а Роналдиньо, Пато и Индзаги изглеждаха доста опасни на контраатака.

След остро центриране на Зеедорф отляво Албиол за малко да си вкара автогол. Минута по-късно импулсът в играта на "росонерите" бе утил ритуално от собствения им вратар Нелсън Дида, който левашки изпусна един лек удар към вратата му. Топката попадна в Раул и нападателят необезпокояван, на празна врата, откри резултата.

До края на първото полувреме италианският тим направи плахи опити да стигне до изравняване. Индзаги пропусна стопроцентово положение за гол в 25-а минута след опасно центриране на Зеедорф. Защитата на Реал бе заспала за момент, но Пипо не можа да се разпише. Реал се оттегли на почивката с гол аванс след глупавата грешка на Дида.

През второто полувреме Реал се опита да задържи инициативата си и играчите на Пелегрини владееха топката. Въпреки това, защитата на Милан изглеждаше стабилна и рядко бъркаше. Към средата на втората част Леонардо зачени Индзаги с Бориело. В 62-а минута Андреа Пирло изстреля тупалка от над 30 метра и изравни резултата. Феновете на Реал не можеха да повярват, тези на Милан - също. Три минути по-късно, Амброзини хвърли страхотен дълъг пас за Пато, нападателят майсторски преодоля излезлия Касияс и на празна врата отбеляза за 2:1 за Милан. Домакините се хвърлиха като ужилени да изравняват и петнайсет минути преди края на срещата Ройстън Дренте с удар от границата на пеналта изравни резултата, този път Дида нямаше вина за гола. Четири минути преди края на двубоя след корнер, Тиаго Силва отбеляза абсолютно редовен гл за Милан. Реферът обаче, реши, че бразилският защитник е извършил нарушение и отмени попадението. В 88-а минута справедливостта възтържествува и след страхотен пас на Зеедорф, Пато от воле вкара втория си гол в двубоя. Гостите удържха преднината си и записаха ценна и престижна победа над "галактическата" селекция на Реал Мадрид.

Реал Мадрид - Милан 2:3

1:0 Раул 19-а минута
1:1 Пирло 62-а мин
1:2 Пато 65-а мин
2:2 Дренте 74-а мин
2:3 Пато 86-а мин

Реал Мадрид: Касияс, Пепе, Рамос, Албиол, Марсело, Ласана Диара, Шаби Алонсо, Гранеро, Кака, Бензема, Раул

Милан: Дида, Неста, Одо, Тиаго Силва, Дзамброта, Амброзини, Пирло, Роналдиньо, Зеедорф, Пато, Индзаги

Kaloian_90__
22.10.2009 17:58

МИЛАН ДОКАЗА чЕ Е ГОЛЯМ ВЕЛИК КЛУБ , И НЕЗАВИСИМО ОТ МОМЕНТНАТА ФОРМА ОТБОРЪТ ИГРАЕ ВИНАГИ НАИ СИЛНО СРЕшТУ СИЛНИТЕ ,ЕВАЛА *thumb_up* *party*

pacho85vr
22.10.2009 17:55

Шапка свалям на Милан за това което направиха снощи. Особено на Пато, Роналдиньо и Зеедорф. Този мач ми напълни душата играх го хикс но не съжалявам. Милан показаха че макар и с футболистин на сериозна възраст да ГОЛЯМ ОТБОР

soni_14
22.10.2009 17:45

много хубав мач евала на МИЛАН *thumb_up* *beer*

bacardy_breezer
22.10.2009 16:01

Миналата година Юве ги дра , сега Милан , просто това е участта на Реал срещу италиански отбори - да ПАДА *devil*

magnezi
22.10.2009 15:02

Невероятен мач просто нямам думи Пато направи ги разглоби браво на Милан показаха 4е колко и да слаби в първенството в шампионската лига са добра и самооо бой над милионерчетата ...

ZeRo_CooL_Pz
22.10.2009 14:41

Трябва по-често да заплашват Леонардо *lol* Forza Milan *thumb_up*

idol_bg
22.10.2009 12:01

geshana.....Ами човече,именно това значи че един отбор е класен.Точно това което ти каза.Милан,дори и в слаба форма,дори и със старци,дори и без големи средства (в момента Пуул разполагат с повече финанси от Милан,но и с повече дългове...хихихихи)могат да бият Реал на Бернабеу.А Ливърпул на този етап , без Джерард и Торес и в моментната форма в която се намират и 3 дена да играят не могат да бият Реал.Това значи да имаш класа.Ако Пуул в дереджето в което са сега в неделя бият Юнайтед,тогава бих се съгласил с теб,но силно се съмнявам че това ще стане.

geshana
22.10.2009 11:03

idol_bg Прав си за класата и самочувствието на Милан ... Но за Ливърпул че я нямат не си !!! Фен съм на Рма искам да поясня , но не че Ливърпул я нямат тази класа просто нямат пари хората и им се налага да купуват какви ли не играчи ... Докато тези в Милан макар и "стари" както обичат да ги наричат някои имат опит и знаят какво е Милан и каде се намират и като цяло това е разликата *wink*

GodOfHatred
22.10.2009 10:51

Пелегрини не става за голям отбор.Обърка всичко и смените и състава и схемата.Да го махат по-бързо *stop*

idol_bg
22.10.2009 10:40

torres_229....Абе пич ти направо ме разби...хихихих.Победили били един супер неорганизиран Реал.Ами щом са ги победили,ясно е че с нещо са били по-добри нали.А всъщност ти го каза много правилно.Милан са най-слабият отбор от ГРАНДОВЕТЕ.Тая дума накрая е важната.Нали знаеш приказката за класата и формата.Просто Милан не е нужно да бият някой гранд,за да се мислят за голяма работа.Те са си голяма работа.И за това са ГРАНД.Защото снощи биха Реал не със кой знае каква игра,а със самочувствие и класа.Не се сещам да има много отбори в света,които да могат да го направят това на Бернабеу.Съдейки по ника ти май си фен на червените от града на Бийтълс.Еми ето вземи примерно тях.Без Джерард, Алонсо и твоя любимец Торес са си кръгла нула,то се вижда.Докато в Милан който и да липсва и колкото и старци да има...отборът просто има класа това е.Очевидна ралика.

Notlike
22.10.2009 10:31

Реал сдаде багажа и показа, че НЯМА да е Галактико 2. Проблемите на оня отбор дойдоха 2-3 години след създаването, а тук от два сериозни мача в началото - две загуби, а Милан са си досущ умрели риби.. все пак има напредък с победите над Рома и Реал, така че дано се съживят, те са голям отбор *thumb_up* . И дано играем финал с тях както онзи прословут в Истанбул

don_diego_89
22.10.2009 10:08

sas3da, ти колко регистрации ще си направиш бе парцал такъв? *erm*

sas3da
22.10.2009 09:59

„Надявам се, че ще победим следващия път, така че да се класираме за следващата фаза. В крайна сметка ще достигнем осминафиналите където както винаги ще отпаднем.” каза Кака. "Главната ни и висша цел е да отпаднем на четвъртфинал тогава ще е истински празник" допълни той.

mufc_red_devils
22.10.2009 09:55

Роналдиньо им показа какво значи футбол.А испансия "колос" май спука гума *lol* Бяха свалени, много си повярваха .. *beer*

torres_229
22.10.2009 09:13

Горките Милан.. Биха един супер неорганизиран Реал и си мислят ,че са върха.. А не осъзнават ,че в момента те са най-слабия европейски гранд ,ако мога така да се изразя. Последните 2 години Милан се изгуби и в първенството и в Европа. Ултра слаби мачове и смешни загуби и равенства. Може би това е самото начало.. незнам. Но до сега вие бяхте пълна скръб и нямате право да нападате който и да е било. И това е само един от многото мачове в групата. Не симпатизирам на никой ,просто изразявай мнението си.

real4y
22.10.2009 09:10

кфо са кефите ве след 2 седмици на Сан Сиро ще ва опукаме !!!! VIVA REAL *stop*

vick22
22.10.2009 07:56

ми вижте какво пише на фланелките и на двата отбора , и ви става ясно , тъпите бъкмейкъри направиха футбола безинтересен *evil*

cuore_rossonero
22.10.2009 07:42

не може да дадеш 250 М за селекция а в същото време да не се подсигуриш отзад ( в защитата ) . взеха там един Раул Албиол и вече си помислиха че са решили проблема ... Но не беше така . Реал срещнаха първият по сериозен отбор и свалиха гащите - Срещу севиля .... А и сега срещу Милан отново се случи така .. Честно казано сигурно ще изллезнете от групата ноо не виждам как пак ще минете 1/8 финал ..

Форца Милан !!!

idol_bg
22.10.2009 02:23

Реал имаха късмет че на вратата на Милан беше тоя смешко Дида.Аз не мога да разбера как може във отбор като Милан да държат подобен палячо.Ами че той от финала с Ливърпул през 2005-та е пълна трагедия.Толкова ли нямат някое 18-19 годишно вратарче от школата,което 100 пъти по добре ще пази.Лошото е че на Дида това не му е за сефте.Добре че лятото му свършва договора и се маха.Иначе за мача,аз лично не съм много изненадан.Реал ми доказаха че засега играта им се върти около Роналдо.Може да е п...ка, симулант,пе...л,манекен,ама без него балета си е жива циркова трупа.

dead_addicted
22.10.2009 02:18

FORZA MILAAN !!!!! ПОказахме как се играе "футбол" на тези скъпи балеринки... *angry* *beer*

mores
22.10.2009 01:30

Ти си интернет плъх който е загубил нормалният си начин на общуване благодарение на множеството си комплекси, затова си силен само във форуми и коментари, по умния винаги отстъпва затова ЛЕКА НОЩ!! *thumb_up*

22.10.2009 01:28

Препоръчвам ти да се гръмнеш *devil* аз съм и Хенриал и Арсен ти незнаш ли? *thumb_up*

xabi

Милан направи страхотен мач
Хаха страхотни 30 минути искате да кажете .. браво на тях Хала Мадрид *stop*

22.10.2009 01:22

Да бе аз имам 5 ника *lol* идиот такъв.... манюн666 се съвсем друг аз МРАЗЯ ДЯВОЛИТЕ *devil*

22.10.2009 01:21

той си знае кой е миризливката *stop* за тебе се отнася чикията и спането бе здухльо *lol*

22.10.2009 00:36

Точно ти започно пак да се заяждаш, като написа, Реал е паднал като е срещнал втория си сериозен противник. Все тая купете си един казан и пиите ракия от него(завистливи казачета) *lol*

22.10.2009 00:33

Барса_фен, точно заради тебе го написах малоумнико *stop*

Sduhaniak
22.10.2009 00:24

Нямаше никакво на рошение срещу Касийяс , много добре се видя 4е вратаря се бутна в негов съперник .. Но Милан пак си взе ма4а и се видя 4е Росонерите могат да бият всеки отбор от грандовете в Европа .. ФОРЦА МИЛАН !!!

Barca_fen112
22.10.2009 00:23

don_diego_89 погледни се колко си жалък бе братле.НИкой нищо от Барса не е казал против вас макар ,че можем спокойно да ви се подиграваме и всички неща които каза вчера против Барса да ги обърнем с/у вас и ти въпреки това веднага почваш да се оправдаваш с кфи ли не измишлиотини.Вземи и се осъзнай малко..Казвам ти го за добро защото ако преди само в форума на Барса те знаехме къф паляк си то сега вече много хора го знаят.За това пошлушай ме защото е за твое добро.И не си хаби времето да ми отговориш защото ти го казвам съвсем добронамерено ,нещо като приятелски съвет макар ,че ти за мен си боклук *wink*

slavi_1231
22.10.2009 00:22

Абе lubo_krika ти гледа ли изобщо мача бе. Там за Раул си имаше чиста засада а след две минуте отмениха редовен гол на милан, което реваншира реал мадрид за дузпата, която трябваше да получат. Мачът беше страхотен и милан имаха по-добрите положения.

mores
22.10.2009 00:17

Ха ха продължавай,но Реал няма да си върне трите точки от мача *lol* *lol*

lubo_krika

psiharizlle за гола на Милан не споря,защото невидях добре ситуацията,но гол на Раул имаше,независимо че беше в засада.Това не е пас към него,а отбита топка.За мен Касияс в този мач се представи доста под нивото си.Вторият гол на Милан е изцяло негова вината.

vanko88
22.10.2009 00:14

Този Милан трябва да гледаме отсега нататък, публиката на Реал, която много лошо освиркваше Рони, Пато и компания, надъха "росонерите" и показаха какво могат ! На Пато му трябва още малко самочувствие и ще стане по-добър и от Пипо *wink* Enjoy *thumb_up*

mores
22.10.2009 00:11

ХА ХА комплексар поне се въздържам от цинизми *lol*

vanko88
22.10.2009 00:09

Казвал съм го преди, казвам го и сега.. Forza Milan !!!

psiharizlle
22.10.2009 00:07

lubo_krika топката не влезе във вратата за тва не сам на 100 процента сигурен , но че Раул беше в засада сам 100 процента сигурен

22.10.2009 00:03

Само им вижте състава на тези червени калитковци: Пирло,Зеедорф, Индзаги,и там друфи пенсии *lol* За къде са се запътили незнам.... на Сан Сиро ще си заложа къщата за Реал.. така ще ги мачкат, че феновете пак ще освиркват ДинЬО *lol* Много бързо забравиха Цюрих, Ливорно, Аталанта, ,Интер,Удинезе *angry* А на БАРСА ЩЕ ИМ КАЖА КАЗАНГЕЙТ и точко *thumb_up*

Semperit
21.10.2009 23:59

Еми така е който няма добра защита му вкарват на Меаца пак ще ви изнесем 1 ревцитал как се играя футбол,че тези балеринки него умеят като Италианците. *angry* *evil* *devil*

21.10.2009 23:58

Къде летите бе пенсии *lol* Това беше един вид кръводарение *stop* Иначе ще видите осмина финал на "кукуво лято".... така както Барса и Интер си уредиха мача, така и Пересчо и Фестър го направиха.... много случайни голове имаче в мача, но както и да е Реал не са сработени, след време ще им дишате прахта.... Бензема беше ужасно слаб, къде е Игуаин?

lubo_krika
21.10.2009 23:57

Фен съм на Барселона и Реал са ми антипатични.НО тази среща специално Милан не трябваше да бият.Първо не дадоха чиста дузпа за Реал за нарушение срещу Бензема и второ,отминиха чист гол на Раул,минути след което падна и третия гол за Милан.Но наистина това беше един спектакъл.Милан изиграха най-добрият си мач от доста време насам.

psiharizlle
21.10.2009 23:55

мно яки голове добър мач за милан сам ама и за Кака не ме ебеше кой ще бие обаче съдията като отмени съвсем редовния гол за Милан и като вкараха след 2 минути още един мно се изкефих най-здравия мач до ся в лигата нищу общо с предния Цска Москва и Манчестер

To6et0

pachopz Не,че нещо ама Милан не са най-титулувания отбор. 1Реал 2Милан 3Ливърпул *beer*

Kojenio
21.10.2009 23:53

ей един мач да бие и милан и вие на финал ги откарахте. Нали се вижда в първенството на кое място са а и играта им е толкова слаба че нямам думи. Имаха късмет и победиха от грешките в защитата на Реал. Ще видим колко до къде ще ви носи късмета до следващия мач с Цюрих

pachopz
21.10.2009 23:51

Forza Milan тва си е тотално надиграха смешния балет с "голямата селекция"
*angry*

pachopz
21.10.2009 23:49

е това е наи титлуваният отбор в света цели 109 години *beer* *thumb_up* Само АЦ Милан

michael_forever
21.10.2009 23:48

Милан буквално УНИЖИ тази фирма за фланелки наречена Реал Мадрид.

biznesmen

НЕзнам ама Роналдиньо по едно време започна да се гаври с Реал Мадрид като сия държа на рамото или като мина Пепе супер лесно FORZA MILAN FORZA RONI FORZA PATO FORZA PIRLO FORZA SEEDORF I VSICHKI DRUGIIIIIIIIIIIIIIIIII

beastt
21.10.2009 23:47

FORZA MILAN ! Най - добрият клуб на света, а за Реал мога да кажа, че са най - смешният отбор. АРЕ ПРАЗНУВАЙТЕ РОСОНЕРИ *smile*

ShefkaTa
21.10.2009 23:44

Арсенал на финал да, да хаха реал на финал да да хаха Има, има истина една Реал не става за нищо в Европа хах

21.10.2009 23:43

arsenov непременно гледай мача.Каквото и да кажем все ще е малко.Сега няма да се заяждам с феновете на реал за загубата...А мача бе уникален и просто лично аз останах изумен.Мач в който имаше всичко.Техника картони спорни ситуации грешки и много голове с невероятна ДРАМА.Но като оставим настрана мача се получава една лоша статистика за Реал.Това бе втория именит и сериозен съперник на Реал през този сезон и те за 2ри път загубиха и бих казал заслужено *wink*

ShefkaTa

ето как се обръщат звезди хахах браво на милан може да не са ми любимия отбор, но евала, Леонардо тряа да се радва, че има футболист като Пато, Пипо вече остарява все пак... Ако играят така и в Италия ще се върнат, може би след обрата на Рома ще видим новия стар МИлан *smile*

hitrin
21.10.2009 23:42

ПРЕД4УСТВАМ ФИНАЛА МИЛАН-АРСЕНАЛ *smile*

Lollipopp
21.10.2009 23:41

къде са тея мадридчани бе *joking* добре че пак беше Раул та да покаже че още има Реал ...

arsenov
21.10.2009 23:39

беше ли хубав мача? да си го сваля да го гледам *smile*

21.10.2009 23:36

Испанските отбори са КРИТИЧНИИИ , Примера щяла да стане най-силното първенство - да , да.Барса - Рубин 1:2 , Реал - Милан 2:3 , Челси - Атлетико 4:0.Добре ,че е тази Севиля та да отсрамва испанския футбол *smile*

slavi_1231
21.10.2009 23:31

Един от най-интересните мачове в последните години поне за мене *beer*

slavi_1231
21.10.2009 23:15

Много интересно. Забелязвам че реал мадрид се държи на Кристиано Роналдо.

slavi_1231
21.10.2009 23:13

хахахаха Ето че милан винаги са играли добре в шампиолнската лига добре.

ShefkaTa
21.10.2009 22:49

толкова пари за кво пак Раул да ги носи, хаха смях... да видим какво ще се случи второто полувреме реалчовците играт повече тогава, но като гледам милан щом до сега държат може да измаисторят нещо

Dark_6
21.10.2009 22:43

вратар като Дида ще кажеш че е несъф велик .... винаги съм го мразил този вратар ... много искам милан да спечелят този мач, но не виждам как ще стане *sick* .Иначе FORZA MILAN ! ! ! *thumb_up* *party*

Evoto
21.10.2009 22:38

Каква недопустима грешка за вратар като Дида! *evil*

21.10.2009 22:37

Гола който вкараха наистина бе много смешен предизвикан от нелепа грешка на Дида.Но той спокойно може да се приеме като реванш за неотсъдената дузпа в полза на Реал.И предвид играта на 2та отбора до момента лично според мен това е най-реалния резултат.Само ми е странно защо Алонсо и Бензема са толкова незабележими ....А за Марсело така и неразбрах за какво толкова го плуете *wink*