Гройтер Фюрт не се даде на Кьолн

18:57

Последният Гройтер Фюрт завърши наравно 1:1 в домакинството си на Кьолн в мач от 24-ия кръг на Бундеслигата. Флориан Кайнц изведе “козлите” напред в 53-ата минута, но Себастиан Грисберг възстанови равенството в 69-ата.

Играчите на Щефен Баумгарт бяха по-активни от самото начало на мача и пропуснаха няколко положения. Те успяха да вземат преднина в 53-ата минута, когато отличен пас намери Кайнц на границата на наказателното поле, а той с отличен изстрел намери десния ъгъл на вратата за 0:1.

Равенството бе възстановено от домакините петнайсетина минути по-късно, когато Грисберг намери топката добре с глава и я прати в мрежата за 1:1. С поделените точки между двата тима Кьолн е на 8-о място в класирането, а Гройтер Фюрт е с 14, което е на 5 от Щутгарт.