Севиля не прости на Щутгарт

23:39
Отборът на Севиля постигна победа при гостуването си на закъсалия Щутгарт.

В срещата от група "G" испанците не оставиха никакво съмнение, кой е по-силният тим и логично спечелиха с 3:1. Резултата откри Себастиен Скилачи, който се разписа след удар с глава в 23-а минута. През втората част Хесус Навас удвои преднината на севилци в 55-а, а отново централния бранител Себастиен Скилачи направи преднината на гостите класическа в 72-а минута. Почетното попадение за немците падна в 74-а минута и бе дело на Едсон.

Севиля има пълен актив от точки след три изиграни мача и може да се чувства сигурен за следващата фаза на турнира. Щутгарт е трети с актив от две точки.