Униреа смачка Рейнджърс в Шотландия

23:38
Отборът на Униреа Урзичени разгроми като гост шотландския Рейнджърс с резултат 4:1.

Срещата на стадион "Айброкс" шокира всички присъстващи, който си мислеха, че техните любимци имат доста лесна задача. Всичко започна много добре за домакините, които поведоха в резултата още във 2-а минта след попадение на Педро Мендеш. С това обаче, свичко хубаво за шотландците приключи. Гостите изравниха резултата в 32-а минута след точен удар на Биласко и така двата тима се прибраха при равенство на почивката.

Втората част се оказа кошмарна за домакините, които само за 16 минути отбелязаха цели три попадения. Първо точен бе Бруно Фернандеш в 50-а минута, а Лий МакКълък си отбеляза автогол в 59-а. Точка на спора сложи Брандан в 66-а минута.

Така Униреа записа първа победа в историята си в Шампионската лига.