Шок на \"Камп Ноу\", Барселона загуби от Рубин Казан

23:37
Европейският клубен шампион Барселона загуби с 1:2 от първенеца на Русия Рубин Казан в среща от група "F\' на Шампионската лига на стадион "Камп Ноу".

Срещата започна доста изненадващо, след като гостите излязоха напред в резултата след само две минути игра. Попадението бе дело на Рязанцев, който успя да накаже каталунската защита и вратарят Виктор Валдес след страхотен изстрел, в горния ляв ъгъл на вратата, от около 30 метра. Барселона можеше да изравни резултата още в следващата атака, но стражът на руснаците Рижиков прояви класа, след положение създадено от Златан Ибрахимович. С това добрите намеси на стража на гостите не свършиха и няколко минути по-късно той направи нови две фантастични намеси след удари на Педро и Ибрахимович.

От своя страна гостите също поглеждаха към вратата на Барселона. Добра комбинация на руснаците изведе Домингес на изгодна позиция, но той реши да пропусне топката за свой съотборник и тя стана лесна за зашитата на каталунците. В 42-а минута Домингес имаше възможност да стреля от пряк свободен удар от границата на наказателното поле, но стражът Виктор Валдес отрази удара.

През втората част домакините започнаха страхотно и Златан Ибрахимович изравни резултата. Нападателят получи чудесен пас от Шави и след неспасяемо воле изравни резултата. Барса можеше да стигне и до преднина, но великолепни спасявания ма Рижиков запазиха равенството до 74-а минута, когато "Камп Ноу" бе попарен от Караденис. Играчът се възползва от чудесен пас на Домингес и със силен удар в десния ъгъл на Валдес донесе историческата победа за Рубин Казан.

Барселона - Рубин Казан - 1:2
0:1 - Рязанцев - 2 мин
1:1 - Ибрахимович - 48 мин
1:2 - Карадениз - 74 мин

Барселона: Валдес, Алвеш, Пике, Маркес, Абидал, Яя Туре, Шави, Иниеста, Педро, Меси, Ибрахимович

Рубин Казан: Рижиков, Ансалди, Сезар Навас, Шаронов, Калешин, Рязанцев, Нобоа, Карадениз, Семак, Домингез, Салуквадзе

niki_bg99
21.10.2009 15:53

Аз съм съгласен с Шави, че победата на Рубин беше незаслужена. Все пак честито на руснаците!

man_utd_fan
21.10.2009 14:55

И на Барса да им подарят един казан като тоя на Батков *lol*

Cris_7
21.10.2009 14:54

Дееба много ме е яд ,че не можахме да бием.. Но все пак си оставаме най-добрият отбор в света! *thumb_up*

blade_forever
21.10.2009 14:06

Тази година Барселона ги виждам да отпаднат още на Четвърт финал *wink* Иначе браво на руснаците,голям мач направиха *stop* *thumb_up*

Barca_fen112
21.10.2009 11:03

ivo575 първо се научи да пишеш ,а после говори по мой адрес.аз казах защо го правех , така че....

ivo575
21.10.2009 06:52

ае млъкваи па ти Barca_fen112 не ти ли писна да се заяждаш с всички? Нямаш ли друга работа

don_diego_89
21.10.2009 01:42

Абе казачета такива, стига сте спамили тука!!! Пишете си на лично за "пиянските ви оргии. Малоумници *erm*

manunited666
21.10.2009 01:41

Е тука си прав , се така да мачка , като руски танк хахахах

mataresse
21.10.2009 01:36

Важното е отбора да гази кат` руски танк...

mataresse
21.10.2009 01:28

Абе ако не искаш не пий аз ше проам и заради тебе ама 2 кила... нее няа да мога.

mataresse
21.10.2009 01:22

Аз предлага ритуал да започва с изпиване на кило ракия преди мача.

maistorinho
21.10.2009 01:20

А бе за шок,не беше шок,знаех как ще свърши ,само резултата не бях уговорил ,но 170 точици и още сума левИчта се плъзнаха към моя джоб!!!

21.10.2009 01:14

mataresse дай направо да направиме някакъв ритуал та не само Берба да има хеттрик а и Руни и Скоус и Гигс и Сър Алекс даже.

mataresse
21.10.2009 01:10

lubo_krika ми смешни сте как да не се присмиваме

lubo_krika
21.10.2009 01:08

Да барса днес паднаха,но незаслужено.Вие,които веднага започвате да се присмивате ми кажете един отбор,който да печели постоянно умници такива.Това,че сме загубили една среща,не означава че сме изгубили шансове за ШЛ.Не сме във оптимална форма наистина,но всичко ще си дойде на мястото.Днес беше денят на изненадите.Честито на тези,които са се възползвали оттях.Дори и Дебрецен направиха 3-4 с Фиорентина.

mataresse
21.10.2009 00:56

manunited666 сигурно има нещо вярно , аз от месец сънувам хетрик на Берба срещу Ливърпул пък да видим *lol*

21.10.2009 00:48

Абе незнам ама почвам да си мисля , че има такова нещо като духове.Преди Барса да бие последния корнер дадоха трениора на Рубин.Държеше броеница и се молеше нещо.И прас , Барса цели греда.Почвам да се замислям ... дали наистина тия неща не помагат.

21.10.2009 00:34

Барса_фен, не незнам драги ми смехурко *wink* Един съвет от мене-научи значението на думите които изпозваш, в противен случай си ми много смешно лапенце Мдааа, щом си УУУУУУнемял е добре В Ел класико направо ще занемееш *cigarette* *devil* Единсвеното предимство на Барса пред Реал е, че каталунците играят със едни и същи хора вече 3 година и затова показват по-добра игра, но след време ще има "ОТНЕСЕНИ ОТ ВИХЪРА" *party*

21.10.2009 00:33

manunited666 ти не разбра ли защо дразнех по другите форуми.Я позрови малко срраниците на Барса и погледни (крис фен и дон диего)Какви ги пишат... *wink*

21.10.2009 00:31

Barca_fen112 няма да се заяждам и да злорадствам.Само ще ти кажа ... сега видя ли защо не трябва да хулиш без причина по другите форуми ?

mataresse
21.10.2009 00:28

Barca_fen112 ти още ли не си се гръмнал бе *lol*

21.10.2009 00:23

don_diego_89 знаеш ли ,че като видях смешния ти коментар без да прочета кой го е написал разбрах ,че това си ти.Просто си личи по големия ти коефицент на ''интелектуалност''.По-скоро си гледал мачовете на Реал а не на барса (а може и да си объркал отборите защото си голям ''умник'') Днес не играхме добре и честно казано аз унемях .но пък виждаме ,че това е вечерта на изненадите.А и за Барса се видя ,че ги мачкахме цял мач 2 греди и те от 2 атаки до голяма степен заради Маркез отбелязаха 2 гола по случайност.Но няма какво да се оправдаме загубихме (нещо нормално във футбола) и трябва да поемем последствията.Трябва обаче и да отдадем заслуженото на Рубин ,които направиха може би най-силния си мач този сезон *wink*

arsenov
21.10.2009 00:18

iliqnkaaa ти пък се исказа точно срещу милан те сега са с класата на среден отбор, че и по лошо! с друг отбор ще видим как играят

Kaloian_90__
21.10.2009 00:12

футболът е игра без логика ,и пълен със сензации,жалко че тази теза се доказа за пореден път точно на камп ноу *thumb_down*

21.10.2009 00:09

Нищо чудно няма в това!!! Аз ккато гледах последните няколко мача на каталунските цигани и се отчаях *lol* Стига им толкова доминация.. Някога 2050 година пак *lol* А и този Меси, ако продължава да играе така както игра в последните 5-6 мача според мене няма да види златната топка *erm*

20.10.2009 23:43

мен ми хареса стената на барса във 88мин те бяха на не повече от 5 метра и тоя си свирна да се изпълни фаула

Lassitar
20.10.2009 23:38

Адски много се кефя в момента..Харесва ми когато някй малък отбор,приземи някой високо летящ гранд.. *thumb_up* *lol* *beer*

Lassitar
20.10.2009 23:17

стига бе *lol* 1-2 ,не е истина как е възможно такова нещо..Не че съм фен на Барса,но това граничи с невъзможното бе хора *lol*

soni_14
20.10.2009 22:55

аиде почва обрата 1:1 ибрахимович *thumb_up*

eXpLos1oN
20.10.2009 22:48

el_madrigao ти същия мач ли гледаш бе? bayern_fan_vq, явно и ти не гледаш мача. Казаните вкараха един късметлийски гол и до там бяха. Барселона си мачка през цялото първо полувреме. Единствено лошият къмсет им попречи да не вкарат гол. Да не говорим, че още в първата минута имаше съмнения за дузпа, за една спорна топка в наказателното на Рубин. А в края на полувремето, защитник на руснаците игра с ръка в собвстеното си наказателно поле.

El_Madrigao
20.10.2009 22:40

Барса ги подкрепя адски много садията не даде 1 дузпа на Рубин чиста абсолютна ама все пак барса си е барса *erm* и със съдийска помощ или не пак ше обърнат колкото и да ги мразя *thumb_up*

20.10.2009 22:36

Деева Пеп направи грешки ,че заложи на Маркез и според мен именно от това и с доза късмет вкараха гола.А в защита наистина играят уникално ,да се надяваме ,че Пеп ще измисли нещо и ще ги обърнем ,което в предвид мачовете на Интер до момента ще ни осигори 1вата позиция

20.10.2009 22:33

Беше ясну, че Барса няма да направят силен сезон като миналият, но все пак успех.

zidan94
20.10.2009 21:42

Vilio_Ss написа:

Има грешка. Барселона имат 4 точки , а не 6 точки. Победа над Динамо и равен с Интер.

ПРАВИЛНО има и още една - "есандът Букаров, който също страда от трявма."